[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Jak ćwiczyć w ciąży trymestr po trymestrze

Oczekujesz dzidziusia? Ciąża – jeśli tylko przebiega prawidłowo – nie jest wymówką od ćwiczeń. Zobacz, jak trenować, gdy jesteś w ciąży. Oto kilka wskazówek dla przyszłych mam.

jak ćwiczyć w ciąży

Go, bejbi!

Skoro nie ma mowy o płaskim brzuchu i zrzucaniu wagi, to po co się męczyć? Ćwiczące mamy rodzą sprawniej, ich dzieci rozwijają się lepiej, a w przyszłości są bardziej aktywne i mniej zagrożone nadwagą. Już 3 sesje w tygodniu zmniejszają ryzyko nadciśnienia, cukrzycy i zgromadzenia przez 9 miesięcy zbędnych kilogramów.

Zobacz, jak trenować w trakcie ciąży

Pierwszy trymestr

REKLAMA

To nie jest dobry moment na wykupienie pierwszego karnetu na siłownię, ale stałe bywalczynie nie muszą go zawieszać. Nawet jeśli masz zgodę lekarza i czujesz się dobrze, zwolnij tempo (chociażby dlatego, że będziesz się szybciej męczyć). Ciąża, poród i połóg to niezła przeprawa dla ciała, więc warto je na to przygotować.

Drugi trymestr

Energia i wydolność wracają, ale nie wyżywaj się zbyt ekstremalnie. Postaw na trening mięśni stabilizujących (by rosnący brzuch nie wytrącił Cię z równowagi, dosłownie) i dna miednicy, a zapomnij o brzuszkach.

Trzeci trymestr

Gdy głównym kryterium wyboru ubrań staje się: „Wciąż się w to mieszczę”, kryterium wyboru aktywności powinno być: „Wciąż czuję się z tym dobrze”.

Memo mamy: dbaj o biust. Dowiesz się, jak dobrać stanik sportowy.

Nasze redaktorki doskonale wiedzą, o czym piszą. Zobacz specjalny trening dla ciężarnych opracowany przez naszą trenerkę, a wykonywany przez redaktorkę działu „Fitness” w ósmym miesiącu ciąży. Poza tym polecamy zamienniki ulubionych ćwiczeń dla młodych mam.

WH 01-02/2017

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij