Intensywny trening obwodowy na zgrabną sylwetkę z Kasią Wysocką [WIDEO]

Twoim celem jest płaski brzuch, zgrabne pośladki i seksowne ramiona? Mamy coś dla Ciebie. Trenerka WH Kasia Wysocka (36-letnia mama dwóch córek) zdradzi Ci przepis na zgrabną sylwetkę. Przed Tobą drugi etap intensywnego treningu interwałowego (HIIT). Zobacz wideo i osiągnij w  końcu figurę, o jakiej marzysz.

Treningi wideo przygotowane przez naszą trenerkę Kasię Wysocką nie zajmują dłużej niż 30 minut, a pierwsze rezultaty zobaczysz już po dwóch tygodniach.

Treningi możesz wykonywać w domu, dodać do swojego programu treningowego albo wykonywać samodzielnie zgodnie z przygotowanym przez nas 4-tygodniowym planem (znajdziesz go w najnowszym wydaniu WH). Gotowa na ekspresowy tuning sylwetki?

Trening 2 – najlepszy zestaw ćwiczeń na zgrabną sylwetkę

Możesz go zrobić z hantlami lub innym sprzętem, który masz w domu: sztangą lub kettlebellem. Ćwiczenia (jest ich 6) w jednej serii wykonuj jedno po drugim, bez przerw między nimi. Zrób przerwę dopiero po całej serii – od 2 do 3 minut.

Jak w każdym treningu metabolicznym, nie rezygnuj z tej chwili na złapanie oddechu. Dzięki temu w kolejnej serii też dasz z siebie wszystko, a Twoje mięśnie będą miały szansę więcej na tym zyskać.

Zrób w sumie od 3 (na początek) do 5 serii. Pierwszą potraktuj jako wprowadzającą – użyj do niej trochę mniejszego obciążenia, a pozostałe serie główne rób już z obciążeniem docelowym. Nie będzie lekko, ale efekty też nie będą małe. Przed Tobą następujące ćwiczenia:

1. Martwy ciąg

2. Wiosłowanie

3. Unoszenie ramion

4. Przysiad pełny

5. Wyciskanie z podrzutem

6. Burpee z hantlami

REKLAMA