[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.8

Instagram: figura jak z obrazka

Instagram motywuje dziewczyny na całym świecie do osiągnięcia zgrabnej sylwetki. Jednak czasami korzystanie z portalu może prowadzić do zaburzeń odżywiania. Dowiedz się, jak bezpiecznie prowadzić swoje konto i poznaj sylwetki popularnych w sieci entuzjastek fitnessu.

smartfon fot. Dean Drobot 2015/shutterstock.com

Katarzyna Wolska, trener personalny: „Pierwsza zasada – korzystaj ze swojej intuicji. Nie mam planu, lubię spontan. Jeżeli coś gotuję, to robię to »na oko« i tak samo prowadzę swoje kanały. Uważam, że to działa. Staram się nie skupiać na hejcie i nie marnować na to energii”.

Marta Kalinowska, psychodietetyk: „Warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić, czy każda osoba ze zdjęcia na Instagramie wygląda tak w rzeczywistości. Filtry i programy do obróbki zdjęć tworzą złudne wrażenie, że w obecnych czasach nie ma miejsca na cellulit”.

Alicja Dembna, psycholog sportu: „Staraj się dążyć do celu, który Ty wyznaczyłaś, a nie takiego, który wyznacza społeczeństwo. Wzorując się na fitspiracjach z Instagramu, bądź czujna na własne upodobania i spełniaj wyłącznie swoje cele względem wyglądu”.

REKLAMA

trening, fitness klub, zajęcia w grupie, trening siłowy fot. shutterstock.com

Pozytywny #FIT TEAM

@catarinaapolonia

followersi: 7828

Wolska trenuje, a przy tym świetnie wygląda i jeszcze lepiej się bawi. Imponuje formą, a dla równowagi potrafi też wrzucić coś #nomakeup.

A jeśli już makijaż to delikatny. Rzuć okiem na nasze wskazówki, które pomogą Ci wyglądać naturalnie i świeżo także podczas treningu.

@adapalka

followersi: 5790

Swoją energią i sylwetką motywuje do treningów nie tylko dziewczyny i chętnie dzieli się ze światem swoimi patentami. W realu można z nią pobiegać.

@yoga_girl

followersi:1,3 mln

Rachel Brathen i jej pies z głową w dół na tle lazurowej wody na pewno zainspirują dziewczyny, które nie przepadają za klimatem spoconych ciał na siłowni.

@kayla_itsines

followersi: 2,4 mln

Kayla jest młodą trenerką personalną, ale jej treningi już pokochały miliony, m.in. aniołek Victoria's Secret Candice Swanepoel.  

WH 04/2015

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij