[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Głosuj na swoją Next Fitness Star

Konkurs na pierwszą polską Next Fitness Star trwa. Zostało już tylko 10 kandydatek. Teraz wszystko w Waszych rękach. To Wy wybieracie, kto zdobędzie tytuł!

Next Fitness Star Women's Health konkurs Finałowa 10 konkursu Next Fitness Star.

Trwa właśnie konkurs na Next Fitness Star – trenerkę, motywatorkę i uosobienie współczesnej, aktywnej kobiety, która stanie się inspiracją dla innych Czytelniczek. Najodważniejsze dziewczyny z całej Polski wysłały do nas swoje zgłoszenia.

Surowe jury z ponad setki zgłoszeń, wybrało 10 wspaniałych, pięknych i energetycznych dziewczyn. Teraz Ty musisz nam pomóc wybrać tę jedną, jedyną, która otrzyma tytuł Next Fitness Star Polska.

REKLAMA

Na czym polega Next Fitness Star

The Next Fitness Star to konkurs organizowany przez różne edycje Women's Health na całym świecie – od Stanów Zjednoczonych po Australię. Biorąc w nim udział, dziewczyny dostają więc szansę dołączenia do najlepszych trenerów na świecie.

Wszystkie uczestniczki miały za zadanie przygotować trzy filmiki. W pierwszym opowiadały, dlaczego To właśnie one zasługują na tytuł Next Fitness Star, a w dwóch pozostałych prezentowały swoje ulubione ćwiczenia i modyfikację wybranych przez nas. Nie było łatwo, ale jury wybrało finałową dziesiątkę.

Głosowanie

Kolejny etap to głosowanie Czytelników. Każdy może codziennie oddać jeden głos na wybraną przez siebie finalistkę. Profile kandydatek znajdziesz na stronie Next Fitness Star. Głosowanie już się rozpoczęło i potrwa do 24.03.2017 do godziny 23:59:59.

Nagrody

Na naszą zwyciężczynię czeka nie tylko tytuł Next Fitness Star, ale i stała współpraca z magazynem, nagranie DVD ze swoim programem treningowym i podpisanie kontraktu z naszym partnerem – marką Puma. Dodatkowo dwie kolejne laureatki także podpiszą kontrakt z marką Puma i rozpoczną kolejny etap swojej treningowej przygody.

Finałową dziesiątkę poznałyśmy już osobiście podczas sesji zdjęciowej do kwietniowego numeru WH. Już 17 marca do kiosków trafi numer, w którym zaprezentujemy szerzej nasze laureatki. Póki co zobacz, jak wyglądała sesja zza kulis.

Pamiętaj: to Ty wybierasz Next Fitness Star! Zobacz profile dziewczyn i zagłosuj na swoją faworytkę.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij