Gadżety fitness: jeszcze lepszy trening

Wiosenne porządki zacznij od przewietrzenia sportowej garderoby, a wkrótce całą zamienisz na rozmiar mniejszą.

fit gadżety fot. Shutterstock.com

Świeży start

Świeży powiew wiosny ściąga na parkowe ścieżki tłumy, ale tylko nieliczni dotrwają do pierwszych 10 kilometrów, pierwszych zrzuconych kilogramów czy pierwszych startów. Zachęcamy do biegania przez cały rok, ale jeszcze mocniej namawiamy do biegania w ogóle. Kiedyś trzeba zacząć, a wiosna jest do tego najlepszym momentem – nie jest za zimno ani za gorąco, a do noworocznych postanowień dołączają wiosenna chęć zmiany i energia. Czego chcieć więcej? Jedynie dobrych butów.

Na przykład takich, jak ulepszona wersja kultowego już modelu Adidas Ultraboost 19. Jego cholewka ma być jak druga skóra, a o 20% większa ilość pianki boost pomóc zwiększać zasięgi i przyjemność z biegania. Updatowana podeszwa z gumą Continental ma z kolei o 20% lepszą przyczepność, żeby amortyzować kroki, a nie upadki podczas wiosennych roztopów. 

Męska rzecz - zabierz go na trening

Outdoorowy zegarek - Garmin Instinct, 1285 zł

Jest „wszystkoodporny” i każdy chłopiec, tfu, facet będzie chciał to sprawdzić.

Spodnie Nike Dri-FIT z pierwszej męskiej kolekcji do jogi, 279 zł

Jeżeli ma się przenieść z kanapy na matę, musi mu być naprawdę wygodnie.

Lustrzana przyszłość

Zwierciadło, które mówi, to nie bajka. Mirror ze zwykłego lustra zmienia się w ekran interaktywnej siłowni. Widać w nim instruktora, ćwiczące kumpelki i własną technikę. Na razie dostępne tylko w Stanach, ale to pewnie kwestia przyszłości.

Kupisz na: mirror.co, 1495$

ZOBACZ TEŻ: 12 treningowych patentów od redaktorek Women's Health


REKLAMA