[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Floatfit - na czym polega, wrażenia [redaktorki WH testują]

Jesteśmy od tego, żeby sprawdzać i testować, szukać informacji i pokazywać Wam nowinki godne uwagi. Jednym z najnowszych trendów w świecie świecie fitnessu jest floatfit, czyli trening wzmacniający całe ciało, który wykonuje się na desce w basenie. Na zajęcia wysłałyśmy naszą redaktorkę Kasię Wysocką. Sprawdźcie, jak jej się podobało.

floatfit redaktorki womens health testują fot. Kamil Majdański

Floatfit - na czym polega?

Floatft to typowe ćwiczenia wzmacniające całe ciało w nietypowym miejscu – w basenie na desce. Deski nie pływają swobodnie, są umocowane linami, ale wciąż bardzo niestabilne. Nawet jeśli trening jest niskiej intensywności, to przez ruchome podłoże jego trudność znacznie rośnie. Chociaż ćwiczenia będą dla Ciebie znajome, to zaangażujesz w nie dużo więcej mięśni, zwłaszcza stabilizujących.

Nawet najprostszy ruch staje się na wodzie dużym wyzwaniem. To świetne urozmaicenie klasycznych ćwiczeń.
REKLAMA

Nasza testerka

Katarzyna Wysocka, trenerka personalna, redaktorka fitness Women's Health. Ma wieloletnie doświadczenie w branży i niewiele może ją zaskoczyć. Dlatego postanowiła sprawdzić prawdziwą nowość.

Floatfit - wrażenia

Jestem w trakcie odzyskiwania formy po drugiej ciąży, więc trening angażujący mięśnie stabilizujące to coś dla mnie. Z dwójką małych dzieci nie mam szans na popływanie na desce w czasie wakacji, więc chętnie skorzystałam z okazji i spróbowałam floatfit.

Przez te wszystkie lata sprawdziłam na swoim ciele już niemal wszystko, a jednak te zajęcia to było dla mnie coś zupełnie nowego. Floatfit okazał się dla mojego ciała niezłym zaskoczeniem i oczywiście szybko wylądowałam w wodzie. Nawet najprostszy ruch staje się na wodzie dużym wyzwaniem. To świetne urozmaicenie klasycznych ćwiczeń.

Floatfit - jak się przygotować do treningu?

Nie zapomnij zmyć makijażu lub przygotuj wodoodporny zestaw kosmetyków. Niby jesteś w basenie, ale weź pod uwagę, że na desce przyjmuje się przeróżne pozycje. Dlatego, żeby czuć się komfortowo, nawet wypinając tyłeczek w przysiadzie, nie zakładaj bikini. Legginsy i top czy koszulka będą bezpieczniejsze. Są spore szanse, że na zajęciach spadniesz z deski, więc jeśli boisz się wody, raczej wybierz inną formę treningu.

WH 03/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij