Finał konkursu Next Fitness Star [WIDEO-RELACJA]

W konkursie na Next Fitness Star oddano prawie 100 tys. głosów! Zobacz transmisję na żywo z ogłoszenia wyników. Czy zwycięży Twoja faworytka?

Next Fitness Star Women's Health konkurs WH
Finałowa 10 konkursu Next Fitness Star.

Zakończyliśmy konkurs na Next Fitness Star – trenerkę, motywatorkę i uosobienie współczesnej, aktywnej kobiety, która stanie się inspiracją dla innych Czytelniczek. Już wiemy, kto wygrał, kto zajął drugie, a kto trzecie miejsce! Poniżej znajdziesz wideo-relację na żywo z ogłoszenia wyników.

Na czym polegał konkurs Next Fitness Star

Konkurs The Next Fitness Star organizują różne edycje Women's Health na całym świecie – od Stanów Zjednoczonych po Australię. Dziewczyny, które biorą w nim udział dostają więc szansę dołączenia do grona najlepszych trenerów na świecie.

Najodważniejsze dziewczyny z całej Polski wysłały do nas swoje zgłoszenia. Każda z uczestniczek miała za zadanie przygotować trzy filmiki. W pierwszym opowiadały, dlaczego To właśnie one zasługują na tytuł Next Fitness Star, a w dwóch pozostałych prezentowały swoje ulubione ćwiczenia i modyfikację wybranych przez nas. Surowe jury po długich naradach wybrało finałową dziesiątkę. Potem ich losy przeszły w Wasze ręce.

Głosowanie

To właśnie od Waszych głosów zależało, która z dziewczyn otrzyma tytuł Next Fitness Star Polska. Każdy mógł codziennie oddać jeden głos na wybraną przez siebie finalistkę. W sumie oddaliście 93 293 głosy!

Nagrody

Na naszą zwyciężczynię czeka nie tylko tytuł Next Fitness Star, ale i stała współpraca z magazynem, nagranie DVD ze swoim programem treningowym i podpisanie kontraktu z naszym partnerem – marką Puma. Dodatkowo dwie kolejne laureatki także podpiszą kontrakt z marką Puma i rozpoczną kolejny etap swojej treningowej przygody.

W najnowszym, majowym numerze WH  którego sprzedaż rusza już od 14 kwietnia - znajdziesz plany treningowe ułożone przez laureatki konkursu.

 

Posted by Women's Health Polska on Thursday, April 13, 2017
REKLAMA