[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Finał konkursu Next Fitness Star [WIDEO-RELACJA]

W konkursie na Next Fitness Star oddano prawie 100 tys. głosów! Zobacz transmisję na żywo z ogłoszenia wyników. Czy zwycięży Twoja faworytka?

Next Fitness Star Women's Health konkurs Finałowa 10 konkursu Next Fitness Star.

Zakończyliśmy konkurs na Next Fitness Star – trenerkę, motywatorkę i uosobienie współczesnej, aktywnej kobiety, która stanie się inspiracją dla innych Czytelniczek. Już wiemy, kto wygrał, kto zajął drugie, a kto trzecie miejsce! Poniżej znajdziesz wideo-relację na żywo z ogłoszenia wyników.

Na czym polegał konkurs Next Fitness Star

REKLAMA

Konkurs The Next Fitness Star organizują różne edycje Women's Health na całym świecie – od Stanów Zjednoczonych po Australię. Dziewczyny, które biorą w nim udział dostają więc szansę dołączenia do grona najlepszych trenerów na świecie.

Najodważniejsze dziewczyny z całej Polski wysłały do nas swoje zgłoszenia. Każda z uczestniczek miała za zadanie przygotować trzy filmiki. W pierwszym opowiadały, dlaczego To właśnie one zasługują na tytuł Next Fitness Star, a w dwóch pozostałych prezentowały swoje ulubione ćwiczenia i modyfikację wybranych przez nas. Surowe jury po długich naradach wybrało finałową dziesiątkę. Potem ich losy przeszły w Wasze ręce.

Głosowanie

To właśnie od Waszych głosów zależało, która z dziewczyn otrzyma tytuł Next Fitness Star Polska. Każdy mógł codziennie oddać jeden głos na wybraną przez siebie finalistkę. W sumie oddaliście 93 293 głosy!

Nagrody

Na naszą zwyciężczynię czeka nie tylko tytuł Next Fitness Star, ale i stała współpraca z magazynem, nagranie DVD ze swoim programem treningowym i podpisanie kontraktu z naszym partnerem – marką Puma. Dodatkowo dwie kolejne laureatki także podpiszą kontrakt z marką Puma i rozpoczną kolejny etap swojej treningowej przygody.

W najnowszym, majowym numerze WH  którego sprzedaż rusza już od 14 kwietnia - znajdziesz plany treningowe ułożone przez laureatki konkursu.

 

Posted by Women's Health Polska on Thursday, April 13, 2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij