[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Drugie oblicze – Joanna Jędrzejczyk w oktagonie z redaktorem WH

Zanim sukienkę zamieni na sportowe ciuchy, nic nie zwiastuje siły, która w niej drzemie. Joanna Jędrzejczyk to piękna i zmysłowa kobieta. Która, gdy założy rękawice, natychmiast zamienia się w stuprocentową sportsmenkę, maszynę nastawioną na wygrywanie. Redaktor działu fitness WH i naczelny Men’s Health postanowił na własnej skórze sprawdzić, jak szybkie i mocne są ciosy mistrzyni UFC w wadze słomkowej.

joanna jędrzejczyk men's health fot. Tomasz Woźny

Efekty spotkania w oktagonie (to taki ring o ośmiokątnym kształcie, który zamiast lin ma siatkę) zobaczysz na filmie poniżej, a dokładną relację i wrażenia naszego kolegi znajdziesz w październikowym wydaniu MH. „Wchodzimy do oktagonu – pisze Piotr na łamach Men’s Health – żeby na zasadach bokserskich (żebym nie skończył w szpitalu) zrobić delikatny sparing. Gong – i zaczynamy. Trzymam gardę, zadaje lewe proste, ale Joanna jest zbyt szybka, kąsając mnie ciosami znikąd”.

Nic dziwnego. W samym sporcie amatorskim Joanna Jędrzejczyk stoczyła 46 walk, z czego 43 wygrała, zdobywając m.in. trzy złote medale mistrzostw świata i trzy złte medale mistrzostw Europy. Licząc razem pojedynki amatorskie i zawodowe (muay tai i kickboxing), stoczyła ok. 90 walk w 9 lat (!).

REKLAMA

W lipcu 2014 roku zadebiutowała jako zawodniczka największej na świecie federacji MMA – Ultimate Fighting Championship (UFC). Pas mistrzyni wywalczyła w marcu 2015 roku, broniąc go skutecznie do tej pory już pięć razy. 4 listopada w Nowym Jorku na gali UFC 217 będzie miała okazję zrobić to po raz szósty, wyrównując słynny rekord Rondy Rousey. Redaktor WH i MH nie miał w tym starciu żadnych szans.

Nie o to jednak chodziło. Sparing odbył się w dużych, bokserskich rękawicach – i to na 20% mocy. Celem była nauka MMA, szkoła boksu, której mistrzyni udziela redaktorowi oraz czytelniczkom i czytelnikom. Jesteś ciekawa pełnych wrażeń? Podkradnij swojemu facetowi październikowy numer Men’s Health. Albo sprezentuj go i jemu, i sobie.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij