[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Domowy trening na dobry dzień [wideo trening WH]

Gdy po południu dopada Cię senność, ten błyskawiczny trening pozwoli Ci odzyskać energię i siłę, by wieczór spędzić naprawdę przyjemnie.

Minitrening w 5 minut wideo trening WH

Opis: Ten trening możesz wykonać w domu lub w biurze - nie musisz iść na siłownię czy do fitness klubu. Potrzebujesz jedynie krzesła, stołu lub biurka i pary hantli. Trening angażuje całe ciało i składa się tylko z 5 ćwiczeń.

Metoda: Tym razem ćwiczymy serie podwójne i potrójne, co oznacza, że wykonujesz pierwsze dwa ćwiczenia na przemian aż wykonasz 3-4 serie każdego, a następne trzy ćwiczenia wykonujesz jedno po drugim aż wykonasz 3-4 serie. Pomiędzy pojedynczymi ćwiczeniami nie robisz przerw a pomiędzy seriami odpoczywasz około 75 sek.

Każde ćwiczenie wykonuj zwracając uwagę na ilość powtórzeń lub czas wykonania zgodnie z opisem poniżej. Jeżeli jedno ćwiczenie jest najpierw na jedną stronę a potem na drugą, nie rób przerw między stronami.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z fitnessem, wykonaj po 10 powtórzeń każdego ćwiczenia, 3 serie każdego i weź lżejsze hantle. Możesz też wydłużyć przerwy, jeżeli tego potrzebujesz.

REKLAMA

REKLAMA

Para:

1A. Wspinaczka pozioma przy stole

Sprzęt: stół/biurko

Zwróć uwagę: Pilnuj, aby plecy nie były wygięte w łuk, tylko kręgosłup zachowywał neutralną pozycję. Unoś naprzemiennie nogi i stabilnie utrzymuj resztę ciała bez ruchu. Wykonaj 20 powtórzeń (na przemian: jedno uniesienie nogi to jedno powtórzenie). Przejdź do ćwiczenia 1B.

REKLAMA

1B Wyciskanie hantli w górę i przód

Sprzęt: krzesło i hantle (jeżeli jesteś początkująca, weź około 1-2 kg, jeżeli trenujesz regularnie, weź około 4-5kg)

Zwróć uwagę: siedź prosto, napnij brzuch, ustabilizuj plecy i łopatki. Przy wyproście ręki zachowaj minimalnie ugięty staw łokciowy. Nadgarstki proste. Wykonaj 10 powtórzeń: jedno to uniesienie rąk na przemian w górę i przód. Powróć do ćwiczenia 1A.

REKLAMA

REKLAMA

„Trójka”:

2a Waga

Zwróć uwagę: Ustaw kręgosłup w neutralnej pozycji, przenieś równocześnie tułów w przód, nogę w górę. 

Wytrzymaj pozycję około 20-40 sekund (w zależności od Twojego zaawansowania), zmień stronę (to jedna seria). Przejdź do ćwiczenia 2B

REKLAMA

2b Wypady w przód

Zwróć uwagę: Unieś nogę zgiętą w stawie kolanowym, wykonaj wypad w przód, nogę skieruj lekko w bok, w wypadzie zginasz staw kolanowy do około kąta prostego. Wracając do pozycji początkowej odepchnij się stopą od podłoża. Wykonaj prawą nogą 10 powtórzeń, następnie lewą 10 powtórzeń (to jedna seria). Przejdź do ćwiczenia 2C

REKLAMA

REKLAMA

2c Unoszenie ciała siedząc:

Sprzęt: krzesło

Zwróć uwagę: Unieś miednicę, przenosząc cały ciężar ciała na ręce. To jest bardzo dobre ćwiczenie na mięśnie brzucha. Wytrzymaj pozycję około 20-40 sekund (w zależności od twojego zaawansowania) - to jedna seria.
Wróć do ćwiczenia 2A

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij