[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Jak wybrać damski rower?

Rower miejski, sportowy czy cruiser? Jeśli chcesz przesiąść się na dwa kółka, to pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszy dla Ciebie model – dopasuj go do swojego stylu życia i zadawaj szyku w miejskiej dżungli.

rower fot. michaeljung 2015/shutterstock.com

Nie ma złej kreacji na jazdę rowerem. To dziś jeden z elementów miejskiego szyku. Zwłaszcza odkąd można kupić specjalne klipsy i podwiązki, które przytrzymują rąbek nawet najbardziej zwiewnej sukienki, zapobiegając jej podwiewaniu podczas pedałowania. Zobacz, jaki styl dwóch kółek najbardziej pasuje do Twoich potrzeb, charakteru i garderoby.

Tej wiosny przesiadamy się na dwa kółka. Jeśli nie jesteś do końca przekonana, poznaj wszystkie zalety jazdy na rowerze i schudnij, pedałując.

REKLAMA

Rower sportowy

Wbrew pozorom Naomi Watts nie przygotowuje się do roli kuriera, tylko do oscarowej gali. Aktorka porusza się po mieście w sportowym stylu, przy okazji budując formę i smukłą sylwetkę. Jej wybór to rower fitnessowy na cienkich oponach z lekką ramą i prostą kierownicą. Na pierwszy rzut oka wygląda jak połączenie roweru górskiego z szosowym.

fot. East News

Takie rozwiązanie zostało stworzone dla tych dziewczyn, które lubią szybszą jazdę i chcą sprawnie przemieszczać się po mieście albo traktują rower jako swoje narzędzie treningowe. Jeżeli wiklinowe koszyczki i tempo spacerowe nie są w Twoim stylu, pewnie spodoba Ci się np. model Physio 10 marki Kellys (ok. 1900 zł). Tylko przed wyruszeniem z domu nie zapomnij wyposażyć go w bidon.

Rower miejski

Modelka Agyness Deyn wie, że nawet na zwykłej starej damce można wyglądać stylowo. Obniżona rama została stworzona dla dam, więc pozwoli Ci wsiąść na rower w każdej sukience lub nawet wąskiej ołówkowej spódnicy. Pamiętaj, że nawet jeśli poruszasz się dumnie i z klasą, musisz to robić zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

fot. East News

Jeśli przemieszczasz się w miejskim gąszczu, na pewno przyda Ci się modny dzwonek. Rower taki jak model Bisette marki Kross wyróżni Cię z tłumu, nie tylko rowerzystów (1799 zł).

Rower komfortowy

Joanna Jabłczyńska pokonała niejeden hardcorowy maraton rowerowy na wąskim jak żyletka siodełku, ale w mieście wybiera komfort. Rowery typu cruiser wyróżnia charakterystyczna rama, grube opony, szeroka kierownica, wygodne siodełko i pozycja podczas jazdy. Słyną ze stylu, ale też niezwykłego komfortu.

fot. East News

Jeżeli ze względu na wygodę za nic nie chcesz zrezygnować z auta, tylko ten typ roweru może Cię do tego przekonać. Dla niegrzecznych dziewczynek Electra proponuje model Sugar Sculls (2999 zł).

WH 03/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij