[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Jak wybrać damski rower?

Rower miejski, sportowy czy cruiser? Jeśli chcesz przesiąść się na dwa kółka, to pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszy dla Ciebie model – dopasuj go do swojego stylu życia i zadawaj szyku w miejskiej dżungli.

rower fot. michaeljung 2015/shutterstock.com

Nie ma złej kreacji na jazdę rowerem. To dziś jeden z elementów miejskiego szyku. Zwłaszcza odkąd można kupić specjalne klipsy i podwiązki, które przytrzymują rąbek nawet najbardziej zwiewnej sukienki, zapobiegając jej podwiewaniu podczas pedałowania. Zobacz, jaki styl dwóch kółek najbardziej pasuje do Twoich potrzeb, charakteru i garderoby.

Tej wiosny przesiadamy się na dwa kółka. Jeśli nie jesteś do końca przekonana, poznaj wszystkie zalety jazdy na rowerze i schudnij, pedałując.

Rower sportowy

Wbrew pozorom Naomi Watts nie przygotowuje się do roli kuriera, tylko do oscarowej gali. Aktorka porusza się po mieście w sportowym stylu, przy okazji budując formę i smukłą sylwetkę. Jej wybór to rower fitnessowy na cienkich oponach z lekką ramą i prostą kierownicą. Na pierwszy rzut oka wygląda jak połączenie roweru górskiego z szosowym.

fot. East News

Takie rozwiązanie zostało stworzone dla tych dziewczyn, które lubią szybszą jazdę i chcą sprawnie przemieszczać się po mieście albo traktują rower jako swoje narzędzie treningowe. Jeżeli wiklinowe koszyczki i tempo spacerowe nie są w Twoim stylu, pewnie spodoba Ci się np. model Physio 10 marki Kellys (ok. 1900 zł). Tylko przed wyruszeniem z domu nie zapomnij wyposażyć go w bidon.

Rower miejski

Modelka Agyness Deyn wie, że nawet na zwykłej starej damce można wyglądać stylowo. Obniżona rama została stworzona dla dam, więc pozwoli Ci wsiąść na rower w każdej sukience lub nawet wąskiej ołówkowej spódnicy. Pamiętaj, że nawet jeśli poruszasz się dumnie i z klasą, musisz to robić zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

fot. East News

Jeśli przemieszczasz się w miejskim gąszczu, na pewno przyda Ci się modny dzwonek. Rower taki jak model Bisette marki Kross wyróżni Cię z tłumu, nie tylko rowerzystów (1799 zł).

Rower komfortowy

Joanna Jabłczyńska pokonała niejeden hardcorowy maraton rowerowy na wąskim jak żyletka siodełku, ale w mieście wybiera komfort. Rowery typu cruiser wyróżnia charakterystyczna rama, grube opony, szeroka kierownica, wygodne siodełko i pozycja podczas jazdy. Słyną ze stylu, ale też niezwykłego komfortu.

fot. East News

Jeżeli ze względu na wygodę za nic nie chcesz zrezygnować z auta, tylko ten typ roweru może Cię do tego przekonać. Dla niegrzecznych dziewczynek Electra proponuje model Sugar Sculls (2999 zł).

WH 03/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij