Ćwiczenia na zgrabną sylwetkę Magdaleny Boczarskiej [TOP 3]

Utalentowana i piękna aktorka Magdalena Boczarska zdradziła nam swój sposób na seksowną, zgrabną figurę. Oto 3 ulubione ćwiczenia Magdy.

Boczarska sylwetka trening Fot. Piotr Porębski/Metaluna
Oto sposób na zgrabną sylwetkę wg Magdy Boczarskiej (ot. Piotr Porębski/Metaluna).

Doskonały wygląd i supersprawność pomógł Magdzie osiągnąć trener osobisty. Oto 3 ćwiczenia, które rzeźbią i wzmacniają całe ciało. Włącz je do swojego planu treningowego.

Magdalena Boczarska trening ćwiczenierys. Mirosław Łuckoś
rys. Mirosław Łuckoś

1. Unoszenie piłki nad głowę i wykrok z rotacją

  • Mięśnie: całe ciało

Stań prosto, piłkę lekarską trzymając oburącz przed sobą na wysokości bioder. Ugnij ręce w łokciach, przenosząc piłkę na wysokość barków, a następnie wyciśnij ją nad głowę. Opuść z powrotem piłkę, a następnie zrób wykrok prawą nogą, aż udo znajdzie się w pozycji równoległej do podłoża. Zrotuj ciało w prawo. Wróć do startu tą samą drogą. Zrób 10 takich powtórzeń, a następnie wykonaj to samo na drugą stronę. To jedna seria. Zrób 5.

Magdalena Boczarska trening ćwiczenierys. Mirosław Łuckoś
rys. Mirosław Łuckoś

2. Zakrok z przyciąganiem taśmy

  • Mięśnie: uda, pośladki, plecy, ramiona, korpus

Zamocuj gumę oporową o słupek i złap ją prawą ręką (Magda Boczarska korzysta nie z gumy, lecz z maszyny Kinesis). Stań w takiej odległości od słupka, aby guma już teraz była napięta. Zrób zakrok prawą nogą, a następnie zginając rękę w łokciu, przyciągnij gumę do boku brzucha. Wróć do startu tą samą drogą. Po 10 powtórzeniach zamień strony i wykonaj ćwiczenia jeszcze raz. To jedna seria. Zrób ich 5.

Magdalena Boczarska trening ćwiczenierys. Mirosław Łuckoś
rys. Mirosław Łuckoś

3. Przysiad i podciąganie w podporze z TRX

  • Mięśnie: plecy, korpus, uda, pośladki, ramiona

Ustal długość gum TRX, aby sięgały Twojego pasa. Złap uchwyty, rozstaw szeroko stopy i odchyl się do tyłu, utrzymując ciało w prostej linii od kostek po głowę. Zrób z tej pozycji przysiad, a następnie wróć do poprzedniej pozycji i podciągnij się do TRX, zginając ręce w łokciach. Wróć do startu. To jedno powtórzenie. Zrób 5 serii po 10 powtórzeń.

Gumy i taśmy to świetny sprzęt do modelowania sylwetki. Wypróbuj nasz plan treningowy z TRX i przekonaj się sama.

WH 03/2017

REKLAMA