[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Ćwiczenia na gibkość [trening w 15 minut]

W fitnessie też diabeł tkwi w szczegółach - o których, trenując z większymi ciężarami czy biegając coraz dłuższe dystanse, po prostu zapominamy.

ćwiczenia na gibkość fot. shutterstock

Włącz do swojego programu ten prosty zestaw wyciszających ćwiczeń, żeby poprawić mobilność, zwiększyć gibkość i zagwarantować sobie tym samym jeszcze lepsze osiągi, zdrowsze ciało i piękniejszą sylwetkę.

Ćwiczenia rób we wskazanej liczbie serii i powtórzeń, odpoczywając 30 sekund między seriami. Trenuj tak raz w tygodniu

Kobieta pająk

Mięśnie: obręcz biodrowa, uda, brzuch, plecy

Rób: 3 x 6-8 powtórzeń na stronę

(a) Zacznij w pozycji do wysokiej deski (na prostych rękach), a następnie dostaw prawą stopę do prawej dłoni.

(b) Naciśnij mocniej lewą dłonią na podłoże, kierując jednocześnie prawą dłoń w stronę sufi tu. Wróć, sięgając prawą dłonią aż za lewą. Kontynuuj.

Gołębica

Mięśnie: uda, obręcz biodrowa, plecy, brzuch, ramiona

Rób: 3 x 6-8 powtórzeń na stronę

(a) Zacznij w pozycji do wysokiej deski. Przyciągnij prawą nogę do przodu, kładąc ją na macie (jak na rysunku). Dasz radę!

(b) Pochyl się mocno do przodu, obniżając jednocześnie pozycję, aby wzmocnić efekt rozciągania. Powoli wróć do startu.

Śruba

Mięśnie: obręcz biodrowa, uda, korpus

Rób: 3 serie po 12 pełnych rotacji

(a) Zacznij, siedząc na podłodze z prawą nogą ugiętą pod kątem prostym z przodu i tak samo ugiętą lewą z tyłu. Ręce wyprostuj przed siebie.

(b) Unieś kolana i płynnym ruchem przejdź do symetrycznej pozycji po drugiej stronie. Nie przerywaj

Krzyż

Mięśnie: plecy, obręcz biodrowa

Rób: 3 serie po 8 powtórzeń na obie strony

(a) Połóż się przodem na macie, stopy razem, ręce szeroko po bokach. Obróć głowę w stronę lewej dłoni, a następnie przenieś lewą nogę za prawą, stopę kierując w stronę dłoni. Ramiona dociskaj do maty.

(b) Wróć nogą do startu i powtórz na drugą stronę

ZOBACZ TEŻ: Joga, czyli ćwiczenia dla ciała i umysłu.

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij