[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Ćwiczenia na brzuch: trening Olgi Bołądź cz.2

Marzy Ci się seksowna, zgrabna sylwetka? Chciałabyś w końcu pozbyć się nieestetycznej oponki? Chwyć za hantle, TRX, piłkę gimnastyczną i wypróbuj trening Olgi Bołądź na płaski brzuch. Rób go systematycznie, a szybko zauważysz efekty.

płaski brzuch fot. shutterstock.com

Trening wykonuj na zmianę z drugim zestawem ćwiczeń 3-4 razy w tygodniu. Ćwiczenia rób jedno po drugim bez przerw między nimi, przez 30 sekund każde. Po zakończeniu obwodu odpocznij 2-3 minuty i powtórz całość 1-2 razy.  

rys. Mirosław Łuckoś

Przyciąganie nóg na TRX-ie

REKLAMA

Przyjmij pozycję jak do pompki (dłonie oprzyj pod barkami), a stopy zahacz w uchwytach TRX-a (a). Trzymając nogi razem, przyciągnij kolana na zewnątrz lewego łokcia (b). Cofnij stopy, aż wyprostujesz ciało w jednej linii, i przenieś nogi za prawy łokieć. Powtarzaj na zmianę.

rys. Mirosław Łuckoś

Wyskoki z przysiadu

Rozstaw stopy na szerokość bioder. Uginaj kolana i, cofając pośladki, zejdź do przysiadu. Trzymając hantle (3-4 kg), wyciągnij ręce nad głowę (a). Wyskocz, prostując nogi w powietrzu. Od razu po wylądowaniu zejdź do kolejnego przysiadu (b).

rys. Mirosław Łuckoś

Pompka z deską

Ustaw się jak do pompki. Skręć ciało w prawo (całe usztywnione w jednej prostej linii), unosząc prawą rękę pionowo (a). Wróć do pozycji startowej i zrób pompkę (b). Unieś drugą rękę, skręcając się w lewo, i powtarzaj na zmianę.

rys. Mirosław Łuckoś

Boksowanie z piłką

Połóż się na plecach i umieść piłkę między łydkami. Podnieś górną część tułowia i głowę oraz proste nogi do kąta 45 stopni do ziemi. Dotknij lewą pięścią prawej strony piłki (a). Potem cofnij lewą rękę i uderz piłkę prawą pięścią (b). Boksuj na zmianę przez 30 s.

rys. Mirosław Łuckoś

Toczenie piłki rękami

Uklęknij i oprzyj dłonie rozstawione na szerokość barków na piłce szwajcarskiej przed sobą. Lekko ugnij łokcie (a). Tocząc piłkę jak na dalej, pochyl prosty i sztywny jak deska tułów do przodu. Nie wyginaj pleców w łuk (b). Przetocz piłkę, wracając do pozycji startowej. Powtarzaj.  

WH 05/2016

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij