[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Ćwiczenia na brzuch: trening Olgi Bołądź cz.1

Te ćwiczenia na brzuch sprawią, że tak jak Olga Bołądź nie będziesz potrzebowała dublerki do zdjęć z odsłoniętym brzuchem. Zobacz, jak wymodelować zgrabną sylwetkę ćwicząc systematycznie 3-4 razy w tygodniu.

płaski brzuch fot. shutterstock.com

Trening wykonuj na zmianę z drugim zestawem ćwiczeń 3-4 razy w tygodniu. Ćwiczenia rób jedno po drugim bez przerw między nimi, przez 30 sekund każde. Po zakończeniu obwodu odpocznij 2-3 minuty i powtórz całość 1-2 razy.  

rys. Mirosław Łuckoś

Podciąganie nóg na piłce

REKLAMA

Dłonie oprzyj na podłodze, a uda na piłce szwajcarskiej (a). Trzymając nogi i plecy wyprostowane, unieś biodra wysoko, tocząc piłkę (b). Wytrzymaj sekundę w tej pozycji i przetocz piłkę, wracając do pozycji wyjściowej. Powtarzaj dalej.  

rys. Mirosław Łuckoś

Wykroki z podskokiem

Stań prosto, zrób krok, ustawiając jedną nogę przed drugą i obniż się tak, żeby kolana były zgięte do kąta prostego (kolano z przodu powinno być nad stawem skokowym) (a). Wybij się, wyskocz i w powietrzu zamień nogi (b). Obniż pozycję, schodząc do wykroku z drugą nogą z przodu, i znów wyskocz, zamieniając nogi. Ćwicz dalej.  

rys. Mirosław Łuckoś

Pompki z dotknięciem stopy

Zrób pompkę (a), wyprostuj ręce i zbliż do siebie prawą dłoń i lewą stopę pod tułowiem (b). Dotknij buta i wróć do deski. Staraj się nie poruszać miednicą na boki. Powtórz drugą ręką i nogą. Pierwsze powtórzenie za Tobą.  

rys. Mirosław Łuckoś

Skręty tułowia z taśmą

Stań lewym bokiem do wyciągu (lub taśmy oporowej zahaczonej o coś stabilnego) i złap oburącz uchwyt na wysokości barków (ręce wyprostowane) (a). Mocno angażując mięśnie korpusu, skręć tułów w prawo, ciągnąc koniec taśmy na drugą stronę ciała (b). Kontrolując ruch, wróć do startu. Po 15 s zmień stronę.  

rys. Mirosław Łuckoś

Odwrotny scyzoryk

Usiądź na podłodze i złap równowagę, unosząc podudzia równolegle do ziemi, a ręce przed sobą. Złącz stopy. Plecy proste (a). Nie garbiąc pleców, obniżaj tułów i nogi do ziemi. Zatrzymaj ruch, kiedy pięty i barki będą tuż nad ziemią (b). Po chwili wróć do siadu. Piecze? Jeśli nie, to zaraz będzie.  

Zobacz także, co Olga Bołądź opowiedziała nam o sobie.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij