Biustonosz do ćwiczeń - na co zwrócić uwagę przy wyborze stanika?

Sportowy biustonosz to nieodłączna część damskiej garderoby. Odpowiednio dopasowany pozwala w pełni skupić się nawet na najbardziej wymagającym treningu.

Producent
Triumph przedstawia biustonosze o najwyższym stopniu stabilizacji biustu w sezonie jesień/zima 2018

W trakcie aktywności fizycznej biust wymaga szczególnej ochrony. Ważny jest nie tylko nasz komfort. Brak odpowiedniej stabilizacji może spowodować uszkodzenie, a nawet deformację biustu.

Głównym zadaniem biustonosza sportowego jest unieruchomienie biustu. Według badań przeprowadzonych przez naukowców z University of Portsmouth zwykłe biustonosze amortyzują drgania piersi nawet o 40% słabiej, niż biustonosze specjalnie przeznaczone do ćwiczeń.

W trakcie treningu piersi poruszają się ze zmienną intensywnością. W zależności od rodzaju wykonywanych ćwiczeń, biust może unosić się nawet na wysokość 9 cm. Biustonosz sportowy dzięki swojej zabudowanej konstrukcji jest w stanie skutecznie chronić piersi - nawet podczas najbardziej intensywnego treningu.

Biustonosz sportowy zapewnia komfort szczególnie podczas ćwiczeń kardio. Podskoki, przysiady, czy rozgrzewka na bieżni - odpowiednio wybrany biustonosz pozwoli w pełni skupić się na wykonywanych ćwiczeniach.

Bounce control

To wskaźnik poziomu stabilizacji biustu. Powinnaś zwrócić na niego szczególną uwagę przy zakupie, bo im wyższy wskaźnik Bounce Control, tym biustonosz skuteczniej redukuje wstrząsy podczas treningu. Poziom odporności mierzy się znajdując różnicę pomiędzy stopniem, w jakim biust podnosi się i opada.

Światowa komisja badawcza w zakresie zdrowia piersi z Portsmouth przyznała najwyższe oceny marce Triumph za linię biustonoszy Triaction. Oprócz tego, że są lekkie i wykonane z materiałów o właściwościach oddychających, to doskonale redukują wstrząsy biustu podczas ćwiczeń.

Producent
 Biustonosz Triumph Triaction Magic Motion® Pro

Nowa kolekcja Triumph Triaction

Triaction, to kolekcja sportowa, która oferuje idealnie skrojone, funkcjonalne biustonosze, zapewniające komfort podczas ćwiczeń. W zależności od stopnia intensywności treningu, dostępne są dwa rodzaje biustonoszy: Cardio i Studio.

Seria Cardio oferuje biustonosze Magic Motion Pro, które skutecznie stabilizują biust i zapobiegają jego podskakiwaniu. Biustonosze zapewniają optymalne wsparcie dla wszystkich kształtów i rozmiarów miseczek.

Z kolei w serii Studio przebojem jest wyściełany biustonosz Seamless Motion P, który pięknie zaokrągla biust, nie dodając mu objętości. Jego atuty to oddychający, lekki materiał z antybakteryjną regulacją oraz gwarancja idealnego wsparcie i podtrzymania biustu.

Producent
Biustonosze Hybrid Lite P oraz Control Extreme Lite z serii Triaction zapewniają najwyższy komfort podczas ćwiczeń

Większy biust to nie problem

Jeśli jesteś posiadaczką większego biustu, to najwyższe wsparcie i stabilizację zapewnią Ci biustonosze Triaction Hybrid Lite P oraz Control Lite. Technologia 3D Powertech zapewni wyjątkową stabilizację i idealne dopasowanie, a w połączeniu z ergonomicznymi ramiączkami oraz z lekkimi tkaninami gwarantuje efektywny, a przede wszystkim komfortowy trening.

Biustonosze kupisz w wybranych salonach Triumph oraz na stronie triumph.com

REKLAMA