[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Wałek do ćwiczeń: trening w 15 minut

Wpleć do swojego treningu odrobinę rock & rolla! Nasz zestaw ćwiczeń z piankowym rollerem zapewni Ci zgrabną sylwetkę. I to w ekspresowym tempie. Wypróbuj nasz plan treningowy.

trening z wałkiem, trening z rollerem Wyroluj tłuszcz! Pomoże Ci w tym nasz plan treningowy z wałkiem.

Przestań korzystać z piankowego rollera tylko według zaleceń producenta. Ten prosty fitnessowy gadżet doskonale nadaje się nie tylko do masażu, ale też do treningu mięśni korpusu, ramion i nóg. Zobacz, jak ćwiczyć z tym niestabilnym wałkiem, aby wzmocnić i wyrzeźbić całe ciało. I to w 15 minut.

Wałek do ćwiczeń - trening w 15 minut

Ćwiczenia rób jedno po drugim bez przerw między nimi. Zrób 3 takie obwody, odpoczywając 60 sekund między obwodami. Trenuj 3 x w tygodniu.

REKLAMA

1. Wypad na wałku

  • Mięśnie: klatka, nogi, korpus
  • Ruch: 3 x 60 sekund

(a) Przyjmij pozycję do pompki, dłonie na rollerze. Unieś prawą nogę. (b) Utrzymując proste ręce, przesuń ciało do przodu (zwróć uwagę na pracę nóg). Zatrzymaj się na 30 sekund. Wróć do startu i powtórz na drugą stronę.

2. Deska na wałku

  • Mięśnie: korpus
  • Ruch: 3 x 60 sekund

(a) Przyjmij pozycję do deski, przedramiona kładąc na wałku. Wnętrze dłoni skieruj do góry. (b) Upewnij się, że Twoje ciało od głowy po kostki tworzy linię prostą. Napnij mięśnie korpusu i pośladki, by zapobiec opadaniu bioder. Przyciągnij łokcie w stronę bioder. Wróć do startu. Powtarzaj taki ruch przez 60 sekund.

3. Unoszenie kończyn

  • Mięśnie: korpus
  • Ruch: 3 x 60 sekund

(a) Połóż się na wałku w taki sposób, aby roller znajdował się między łopatkami. Ręce na podłodze, nogi ugięte w kolanach i biodrach. (b) Unieś lewą rękę i wyprostuj prawą nogę – zatrzymaj na 10 sekund. Zamień strony. Kontynuuj przez 60 sekund.

4. Pompki tricepsowe

  • Mięśnie: klatka, triceps, korpus
  • Ruch: 3 x 120 sekund

(a) Usiądź na podłodze, ręce opierając za sobą na wałku. Unieś pupę z podłoża. (b) Ugnij ręce w łokciach, obniżając maksymalnie pozycję, ale nie kładź pupy na podłodze. Wróć do pozycji startowej. Zrób jak najwięcej powtórzeń w 120 sekund.

Masz dużo na głowie? Spokojnie, na naszej stronie znajdziesz 15-minutowe zestawy ćwiczeń. Wypróbuj 15-minutowy trening izometryczny lub 15-minutowy trening przyspieszający metabolizm.

WH

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij