Women's Health poleca:

Żonaci faceci i ich fantazje erotyczne

Poleć ten artykuł:

"Fantazje erotyczne facetów singli nie różnią się specjalnie od fantazji facetów żonatych. Tak, myślimy o innych kobietach. Tak, wyobrażamy je sobie nago, jak uprawiają z nami seks" – zdradził nam nasz redakcyjny kolega. Sprawdziłyśmy jakie są to fantazje i czy mogą prowadzić do zdrady.

Byłoby naiwnością sądzić, że nasze mózgi – tak męskie, jak i kobiece – zaczynają inaczej funkcjonować po wypowiedzeniu sakramentalnego „tak”. Owszem, wiele rzeczy się zmienia, ale seksualne fantazje pozostają, ba, czasem nawet wzbogacają się o dodatkowe elementy, w zależności od tego, jak wygląda nasz seks w realu.

W 2014 roku szerokie badania opublikowane w „The Journal of Sexual Medicine” pokazały, że 83% facetów w związkach fantazjuje o seksie z inną kobietą. Nie chodzi o to, że podczas seksu w sypialni wyobrażają sobie inną partnerkę - tam jesteśmy zbyt zajęci. To są raczej mgnienia, krótsze lub dłuższe chwile, gdy umysł przyjemnie błądzi, a na południu zaczyna krążyć krew.

Nie pytajcie nas o to, bo i tak skłamiemy. Nie skłamiemy natomiast mówiąc, że w żadnym razie nie jest to ucieczka, jakaś alternatywa do związku, w którym jesteśmy. Nie. To nadrealny świat, sen na jawie,w którym wszystkie piękne, nieosiągalne kobiety chcą uprawiać z nami seks, zawsze i wszędzie, a my mamy odwagę po nie sięgać. Piękny sen, nie budźcie nas.

Zobacz też o czym marzą faceci podczas seksu i dowiedz się, jakie korzyści z niego płyną.

Tagi: fantazje erotyczne | faceci

Oceń artykuł:

3.10

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij