Women's Health poleca:

Wpływ szpilek na naszą atrakcyność i inne ciekawostki o seksie

Poleć ten artykuł:

Dlaczego warto pić wino? Jaki jest związek pomiędzy masturbacją a orgazmem? Co zyskujemy nosząc szpilki? Czy towarzystwo może mieć wpływ na naszą atrakcyjność? Oto kolejna garść ciekawostek dotyczących seksu.

Nogi do nieba

Potwierdza się to, co przeczuwałyśmy już od dawna – faceci są nieskomplikowani i nie znają się na modzie. Jeśli chcesz przyciągać ich spojrzenia, powinnaś założyć szpilki. Ciekawy eksperyment na ten temat przygotowali naukowcy z Université de Bretagne-Sud.

Podstawiona kobieta upuszczała na ulicy rękawiczkę. Podczas niektórych prób miała na sobie buty na obcasie, podczas innych zwykłe baletki. Szybko okazało się, że wystarczy 9 dodatkowych centymetrów, aby panowie pomagali zdecydowanie chętniej.  

Kobiety w szpilkach przyciągają większą uwagę również przy barze! Jak wynika z badań, znajdują adoratora o 58% szybciej niż ich koleżanki na płaskim.  

Zobacz także, jakie negatywne skutki może pociągać za sobą chodzenie na szpilkach oraz jak ich uniknąć

Tagi: ciekawostki o seksie

Oceń artykuł:

3.00

Skomentuj (2)

Obserwatorka

przez ~Obserwatorka,
2016-09-08 09:24:44

To niezdrowe i niemądre. Niewygodny, niezdrowy, koślawy but. Mądry Człowiek nie będzie wykoślawiał sobie nóg i mądry Człowiek wie, że to głupota. Chory trend. Jeśli Ktoś chce przyciągać fetyszystów szpil;kowych, których kręci koślawy but a nie Istota- to proszę bardzo. Tyle, że tacy Ludzie nie widzą Istoty (Człowieka), a jej wyobrażenie związane z fetyszem. Też są zbomnardowani przez promowana głupotę i chore trendy.

Adel

przez ~Adel,
2016-07-24 18:37:11

Coś w tym jest

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij