Women's Health poleca:

Udany związek: 12 zwyczajów szczęśliwych par

Poleć ten artykuł:

Rytuały miłosne, komplementy, przytulanie, pocałunki na pożegnanie, wdzięczność… Drobne gesty wyrażające Waszą miłość to prosta droga do szczęścia w związku. Poznaj nawyki szczęśliwych par i zobacz, jak stworzyć udany związek.

Na pewno znasz takie pary, które są aż za słodkie. Tak bardzo zakochane i zgodne, że powoli zaczynasz odnosić wrażenie, że posiedli jakąś tajemną wiedzę. W czym tkwi sekret ich szczęścia? Cóż, to może być dużo prostsze, niż Ci się zdaje. Zapytałyśmy różne kobiety i ekspertów od związków o codzienne zwyczaje, które charakteryzują superszczęśliwe pary. Czytaj i inspiruj się!

1. Przytulajcie się

„Pary powinny poświęcać pięć minut każdego ranka i wieczoru, by po prostu się poprzytulać. To cudowny sposób na rozpoczęcie i zakończenie dnia. I nie chodzi tu o krótkie objęcie partnera przed wyjściem do pracy lub przed zaśnięciem, tylko o moment skupienia się na sobie nawzajem i dzielenia się bliskością” – przekonuje dr Charley Ferrer, seksuolog kliniczny i autorka „Sex Unlimited”.

2. Cieszcie się na swój widok

„Ożywianie się, gdy Twój partner wchodzi do pokoju, będzie miało zawsze pozytywny oddźwięk bez względu na to, jak długo jesteście już razem. Uciesz się na widok partnera, nieważne, czy widzisz go pierwszy raz po przebudzeniu, czy kiedy wieczorem wracasz do domu.

Zbyt dużo osób pozwala, by wydarzenia ich dnia je przygniotły i wyżywa się na partnerze od razu, gdy go zobaczy. Twoja druga połowa nie jest jakimś koszem, do którego możesz wyrzucać swoje negatywne emocje. Na początku okazywanie radości na widok ukochanego może wydać Ci się trochę nienaturalne, ale spróbuj. To jest zaraźliwe i odczuwalnie odmieni atmosferę w Waszym związku” – zdradza Tonya Lester, terapeutka par.

Tagi: miłość | szczęśliwy związek | relacje damsko-męskie

Oceń artykuł:

3.10

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij