Women's Health poleca:

Udany związek: 10 zasad do poprawki

Poleć ten artykuł:

Zasady się zmieniają. Również te dotyczące udanego związku i seksu. Sprawdzamy, czy stara mądrość naszych babć "przez żołądek do serca" i obowiązujące dawniej reguły dalej działają, czy trzeba je już wyrzucić do lamusa.

Jedno jest pewne: za dwadzieścia lat będziesz pękać ze śmiechu, oglądając swoje stare zdjęcia, chociaż dzisiaj wydaje Ci się, że wyglądasz na nich superstylowo. Pewnie też dowiesz się, że np. brokuły, spirulina czy inne niegdysiejsze gwiazdy zdrowej kuchni to najbardziej szkodliwe rzeczy na świecie (no chyba że zapalisz po nich papierosa).

Trudno – musimy się pogodzić z tym, że zasady się zmieniają. Również i te dotyczące związków z facetami oraz seksu. To, co kiedyś działało doskonale, dzisiaj może być nieaktualne. Ale nie wszystko jest do zmiany. Dzisiaj robimy remanent zasad: jedne wyrzucamy, a inne odkurzamy.

Należy często mówić sobie ”kocham”?

Bez przesady. W amerykańskich filmach ludzie mówią sobie to co chwila. A przecież każdy ekonomista wam to powie, że im towar rzadszy, tym jego cena wyższa. Co nie znaczy, że nie mamy mówić sobie miłych rzeczy. Ale pewne słowa lepiej zostawić sobie na szczególne okazje, w przeciwnym razie nam się zdewaluują.  

Sprawdź także, na czym polega udany związek według facetów oraz co mężczyźni myślą widząc nas nago.

Tagi: udany związek | udany seks

Oceń artykuł:

2.80

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij