Women's Health poleca:

Sztuka uwodzenia wg WH

Poleć ten artykuł:

Podobno seksapil to nasza kobieca broń, tylko czym on tak właściwie jest? Dowiedz się, co sądzą na ten temat naukowcy. Zobacz, jak uwieść mężczyznę dzięki magnetyzmowi i ruszaj na podryw!

To nie ma wiele wspólnego z wyglądem ani wiekiem. Niektóre kobiety po prostu mają w sobie magnetyzm, dzięki któremu owijają sobie każdego faceta wokół palca, jeśli chcą. Tak na przykład Susan Sarandon w 68. roku życia ma faceta o 31 lat młodszego i to wcale nie dlatego, że ten leci na jej majątek, bo ma własny.

Podobno Barbra Streisand, jak pisze Christopher Anderson w książce „Barbra: The Way She Is”, również działała na facetów jak dynamit, mimo że, umówmy się, nie była pięknością, a już na pewno nie miała przyjemnej osobowości. A mimo to zaliczyła największe ciacha Hollywood, nawet te młodsze od niej o dziesięciolecia.

Chciałoby się posiąść ich sekret, prawda? Tym razem śledzimy odkrycia specjalistów z różnych dziedzin, aby dowiedzieć się, jak świadomie wywierać wrażenie na facetach.

Dotyk

Delikatny dotyk może nadać waszej znajomości właściwy kierunek, ale pod warunkiem, że zrobisz to w odpowiednim momencie. „Przestrzeń intymna to obszar wielkości mniej więcej 45-50 cm wokół ciała. Jest zarezerwowana dla rodziny, kochanków i bliskich przyjaciół.

Przekroczenie jej przez obcych bez przyzwolenia wywołuje zupełnie odruchowo dyskomfort, złość i reakcję wycofania” – mówi antropolog Kate Fox z Oxford’s Social Issues Research Centre. Jeżeli rozmawiacie ze sobą po raz pierwszy, stań tak, aby móc go dotknąć wyciągniętą ręką. Okazuje się, że dotknięcie przedramienia podświadomie wzbudza w nas sympatię do dotykającego.

Tagi: sztuka uwodzenia

Oceń artykuł:

3.30

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij