Women's Health poleca:

Skuteczne sposoby na udany seks

Poleć ten artykuł:

Seks może być znacznie bardziej ekscytujący, jeżeli zaczniesz podchodzić do niego z pasją. Zadbajcie o Waszą intymność, bo im jest jej więcej, tym silniejsza jest więź między partnerami. A łamanie schematów w sypialni dodatkowo przynosi nowe doznania. Gotowa na dobry seks?

Udany seks a intymność

Nie bez przyczyny to się nazywa intymność – to sfera zarezerwowana tylko dla was. Im jest jej więcej, tym silniejsza jest więź między partnerami.

Język

Stwórzcie własny język, własne określenia, taki kod, którego używacie tylko w łóżku. Te słowa na zasadzie warunkowania staną się dodatkowym wyzwalaczem erotycznego pobudzenia.

Miejsce

Sypialnia ma być waszym bezpiecznym terytorium. Im bardziej zadbacie o komfort oraz wyciszenie ścian (istotne w nowych budynkach), tym lepszy będzie wasz seks.

Ciche dni

Łatwo mówić, wiemy, ale pary, które sobie założyły, że nie będą zasypiać pokłócone, tylko najpierw się pogodzą, mają lepszy seks. Konflikty, zarówno te błahe, jak i poważne rodzą się codziennie, dlatego ważne jest, abyś umiała czasem iść na kompromis. Zobacz, jak się kłócić w sposób konstruktywny.

Tagi: udany seks

Oceń artykuł:

3.20

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij