Women's Health poleca:

Seks oralny: dylematy i rozwiązania

Poleć ten artykuł:

To skomplikowane. Tak właśnie można określić stosunek kobiet do seksu oralnego. I to zarówno wtedy, gdy pieścimy, jak i wtedy, gdy jesteśmy pieszczone. Przyglądamy się najczęstszym dylematom dotyczącym miłości francuskiej i podpowiadamy, jak je rozwiązać.

Odpowiedzi kobiet w naszych ankietach dotyczących upodobań seksualnych dają do myślenia. 63-66% kobiet uważa, że pieszczoty oralne – czynne i bierne – są nieodłączną częścią gry wstępnej. Czyżby to oznaczało, że dla jednej trzeciej z nas mogłyby one nie istnieć? Albo inne pytanie: Czy lubisz pieścić oralnie swojego partnera?

47% z nas uwielbia to robić. No dobrze, ale już 31% robi to, ponieważ on to lubi. To i tak nieźle, bo 22% ma do tego obojętny albo negatywny stosunek. Zobaczcie, jakie są najczęstsze dylematy kobiet i jak je rozwiązać.  

Jak ja tam wyglądam?

Faceci traktują swoje genitalia bardzo przyjaźnie. Oglądają je sobie od dziecka, porównują z kolegami i często się nimi bawią. Kobiety mają inaczej. Przede wszystkim nasza anatomia uniemożliwia nam oglądanie genitaliów bez lusterka (zaledwie jedna piąta kobiet przyznaje się, że to zrobiła), więc nie jesteśmy za bardzo oswojone z ich wyglądem.

Dziewczynki raczej nie porównują swoich cipek podczas zabawy, stąd wynika nasza niepewność, czy wyglądamy „tam w dole” normalnie, czy jakoś dziwnie. Sytuację pogarsza powszechny dostęp do fIlmów porno, w których „aktorki” pokazują cipki jak u lalek Barbie – bezwłose, gładkie szparki.

A przecież to nie jest prawdziwy obraz: nasze genitalia różnią się tak jak nasze twarze. Nie wierzycie – zajrzyjcie na stronę: seksualnosc kobiet.pl/moje_ cialo/twarz i joni. To bardzo wyzwalające doświadczenie.  

Poznaj także nasz przepis na udany seks i sprawdź, jak zaskoczyć partnera w łóżku.

Tagi: seks oralny | udany seks | miłość francuska

Oceń artykuł:

3.10

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij