Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Okiem faceta: depilacja bikini

Depilacja bikini to indywidualny wybór każdej z nas. Skoro jednak golenie miejsc intymnych przysparza nam nieco problemów, chciałybyśmy wiedzieć, co o tym tak naprawdę myślą faceci. Na szczera rozmowę udało się namówić zaprzyjaźnionego barmana z Men’s Health.

kobieta, ciało, depilacja, miejsca intymne fot. shutterstock.com

Tym razem pytanie z tych bardziej delikatnych, ale raz kozie śmierć. Co właściwie sądzicie o naszej depilacji tych miejsc, tam na dole? Macie w ogóle jakiś stosunek do tego, czy, jak zwykle, usłyszymy: „Twoja sprawa: chcesz, to się depiluj, nie chcesz, nie depiluj”. Albo może inaczej: wolicie w łóżku, gdy jesteśmy tam wygolone, czy nie?

Po takim pytaniu widzę natychmiast bezbrzeżnie zdziwioną twarz mojego przyjaciela, którego też kiedyś zagadnięto, czy woli blondynki czy brunetki. Cieszył się on powszechną opinią kobieciarza – jak najbardziej zresztą zasłużoną i sprawiedliwą – i faktycznie wszystkie znajome mi dziewczyny lgnęły do niego, ku rozpaczy i zazdrości całego męskiego towarzystwa.

Patrząc na jego szczere zaskoczenie takim kretyńskim pytaniem, zrozumiałem w jednej chwili, gdzie tkwi tajemnica jego oszałamiających sukcesów towarzyskich. On po prostu adorował ich kobiecość w stanie czystym, potrafił ją wyizolować z każdej z nich, dopieścić słowem (i nie tylko, na pewno) bez zwracania uwagi na nieistotne detale.

Kobieta dziś może być blondynką, za tydzień brunetką albo rudą, a za miesiąc przefarbuje się na czerwono z żółtymi pasemkami i tak dalej – jakie to ma znaczenie, jeżeli czuje się z tym dobrze i dobrze wygląda? To jej wewnętrzne poczucie kobiecości jest magnesem, który przyciąga mężczyzn i ten z nas, który potrafi je docenić i pokochać, zawsze będzie pierwszy na mecie. Tak mi się przypomniał ten przyjaciel, gdy usłyszałem, czy lubimy wygolone czy niewygolone.

A co do sedna sprawy, to, być może, sytuacja jest podobna do tej, gdy pytają was, czy wielkość ma znaczenie. Te, które mają facetów hojnie obdarowanych, odpowiadają, że tak, a te mające nieprzesadnie ogromnych odpowiadają, że nie. I najlepsze, że obie grupy mają rację. Przynajmniej tymczasowo, aż zmienią partnerów i zamienią się miejscami. Tak samo faceci sypiający z wydepilowanymi partnerkami twierdzą, że to lubią, a ci z partnerkami „au naturel” będą się upierać, że to jest właśnie to.

Tak to moim zdaniem działa i trudno ustalać jedną wykładnię dla całej męskiej (lub kobiecej) populacji. Tu trzeba się indywidualnie dotrzeć w sypialni, a najlepiej zapytać zainteresowanego, jeżeli aż tak was to intryguje.

Moim zdaniem większość facetów rozwiązuje dylemat „wygolona lub nie”, jak madame Bollinger, mówiąc o szampanie: „Piję go, gdy jestem szczęśliwa, i gdy jestem smutna. Gdy jestem w towarzystwie, napój ten uważam za obowiązkowy. Sączę go, gdy nie jestem głodna, i piję, gdy jestem. W innych przypadkach nawet go nie dotykam – chyba że chce mi się pić”.

WH 02/2014

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !
  nadiagor, 2017-10-09 18:33:39
 • avatar
  zgłoś
  Byłam na depilacji laserowej okolic bikini w Vici Clinic w Krakowie na ul. Sebastiana. Z efektów jestem bardzo zadowolona - nie mam już podrażnień i krostek, skóra jest gładka, a włosków już drugi miesiąc nie ma.
  ~mońka, 2017-08-01 14:13:30
 • avatar
  zgłoś
  Drogie Panie! Odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne! Drodzy Panowie! Budowanie mięśni jeszcze nigdy nie było tak szybkie i skuteczne! Odwiedź stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz zbudować wspaniałe i muskularne ciało ? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Jedna z opinii: „Trener Igor to aktualnie najlepsze plany treningowe, diety i suplementacja w Polsce a „Pakiet Dzik” i „Pakiet dla Kobiet” to prawdziwa rewolucja na rynku trenerskim.” sklep BodyShock.pro Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !
  ~mania33, 2017-07-19 22:36:01
 • avatar
  zgłoś
  Coś podobnego...
  ~?, 2017-02-18 20:40:36
 • avatar
  zgłoś
  jak najbardziej tak ale to decyzja kobiety
  ~gość, 2016-09-04 22:42:46
 • avatar
  zgłoś
  O rany co to za komentarze?! jeśli nic nie zrozumieliście to przeczytajcie jeszcze raz albo cofnijcie się do podstawówki gdzie uczą interpretacji i czytania ze zrozumieniem. Czy faceci wolą wygolone czy nie? - ICH TO NIE OBCHODZI. Jedni lubią tak, inni nie lubią. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
  ~kb, 2016-05-25 19:54:56
 • avatar
  zgłoś
  Nic się nie dowiedziałam z tego "artykułu"
  ~H sb s, 2016-05-24 22:24:10
 • avatar
  zgłoś
  Nic się nie dowiedziałam z tego "artykułu"
  ~H sb s, 2016-05-24 22:23:55
 • avatar
  zgłoś
  Nic się nie dowiedziałam z tego "artykułu"
  ~H sb s, 2016-05-24 22:23:53
 • avatar
  zgłoś
  Wyraził swoje zdanie, trzeba było coś napisać. Ale w ogóle to zgadzam się z tym, to zależy od partnerów i też jeśli to kogoś bardziej ciekawi, po prostu zapytać wprost swojego partnera.
  ~noxa, 2016-03-21 21:24:19
 • avatar
  zgłoś
  ale dno
  ~edek, 2016-03-21 21:22:45
 • avatar
  zgłoś
  Masakra..
  ~Mmandy89, 2016-03-20 20:33:08
 • avatar
  zgłoś
  nazwanie tego artykułem to przegięcie...
  ~nazwadozwolona, 2016-03-20 20:03:54
 • avatar
  zgłoś
  Boże co za idiotyczny artykuł, chyba gorszego jeszcze nie czytałam...
  ~dfgh, 2016-03-20 19:51:23
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij