Women's Health poleca:

Mężczyźni i seks: czego jeszcze nie wiesz o tym duecie?

Poleć ten artykuł:

Udawanie orgazmu, problemy z potencją, brak ochoty na seks... to tylko jedne z nielicznych przypadłości, które dotykają mężczyzn. Zaskoczona? Zobacz, czego jeszcze nie wiesz o stosunku mężczyzn do spraw łóżkowych.

Istnieje taki stereotyp, który mówi, że dla mężczyzn seks jest jak pizza: nawet jak jest zły, to i tak jest dobry. Ale to tylko jeden z seksualnych mitów, które musimy obalić raz na zawsze. "Zazwyczaj mówimy o znaczących różnicach między kobietami i mężczyznami, ale myślę, że zwykliśmy przesadzać w tej kwestii" – mówi dr Abraham Morgentaler, autor książki "Dlaczego mężczyźni to udają".

Dyrektor Men's Health Boston i profesor nadzwyczajny urologii na Harvard Medical School od 25 lat doradza mężczyznom w temacie seksu. Podczas swojej praktyki lekarskiej usłyszał już niejedną zaskakującą historię (na co zresztą wskazuje tytuł napisanej przez niego książki)., dlatego poprosiłyśmy go o przedstawienie najbardziej zaskakujących faktów na temat mężczyzn i seksu, o których nie miałyśmy pojęcia. Poznaj 8 rewelacji, które naprawdę szokują, więc lepiej usiądź, nim przejdziesz na następną stronę.

Tagi: męski orgazm | libido

Oceń artykuł:

3.00

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij