Women's Health poleca:

Dobry seks to za mało: 8 sposobów na więcej ognia w łóżku

Poleć ten artykuł:

Większość z nas przyzwyczaja się do sprawdzonych pozycji i zwyczajów w łóżku. Jednak dobry seks po pewnym czasie też może się znudzić. Dlatego wykorzystajcie nasze patenty na jeszcze lepszy seks każdego dnia (i nocy).

Jeśli w Twojej sypialni też przydałoby się więcej ognia – nie jesteś sama. Według nowego badania opublikowanego przez International Communications Research, aż 59% kobiet i mężczyzn chciałoby, żeby w ich życiu seksualnym było więcej eksperymentów i zabawy.

Skoro jednak większość ludzi pragnie poszaleć, dlaczego wciąż wykonujemy tylko nasze standardowe numerki? „Wiele par boi się zmieniać coś, co do tej pory nieźle działało – mówi ekspert w dziedzinie związków Wendy Walsh – Ludzie uczą się nawzajem swoich upodobań i za każdym razem realizują podobny scenariusz. Ale po jakimś czasie przyzwyczajenie zaczyna zmieniać się w odrętwienie i nudę. Wtedy stare sztuczki przestają działać”.

Przenieście swój seks na wyższy poziom, korzystając ze wskazówek naszych ekspertów.

Tagi: udany seks | fantazje erotyczne

Oceń artykuł:

3.20

Skomentuj (1)

Viki

przez ~Viki,
2016-10-09 17:04:50

Nie narzekam na ogień w łóżku. Oboje z mężem jesteśmy dość kreatywni:P dodatkowo mąż sięga po tabletki Last Longer, dzięki którym może dłużej, nawet po męczącym dniu.

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij