Women's Health poleca:

Naturalne afrodyzjaki - sposoby na lepszy seks

Poleć ten artykuł:

Wspomagaczom mówimy „tak”. Ale oczywiście tym naturalnym. Zobacz, co jeszcze oprócz czerwonego wina, lubrykantów i masturbacji jest gwarantem dobrego seksu i prostą drogą do osiągnięcia orgazmu. 

seks, para

1. Czerwone wino

Czerwone wino jest lepsze niż szampan. Nie dość, że zdrowsze, to okazuje się, że jego miłośniczki uprawiają seks o 25% częściej. Dwie lampki wina przed pójściem do łóżka zdziałają cuda.

Sprawdź, jakie jeszcze korzyści możesz czerpać z picia wina.

2. Inicjatywa

Kto powiedział, że to facet ma zawsze występować w roli petenta i namawiać Cię na seks? Od czasu do czasu sama przejmij inicjatywę. Świadomość, że jesteś panią sytuacji, podnieca.

3. Planowanie

Spontan jest dobry w komediach romantycznych. W życiu, według seksuologów, lepiej sprawdza się planowanie – jeżeli wiemy, że się to wydarzy dzisiaj, to przez pół dnia jesteśmy w stanie lekkiego podniecenia. I wieczorem szybciej osiągniemy orgazm.

4. Nawilżanie

Nie żałuj na lubrykanty, najlepiej takie na bazie wody (do kupienia w aptece). Dobry seks to mokry seks.

5. Masturbacja

Śmiało! Kobiety, które się częściej masturbują, lepiej znają swoje ciało, swoje reakcje i na ogół mają mniej problemów z osiągnięciem orgazmu z partnerem.

6. Gadżety

Wspomniana już Debby Hebernick dowodzi, że 75% kobiet, które zaczęły używać wibratora jako elementu gry wstępnej, chętniej uprawia seks i częściej szczytuje.

Sprawdź pozostałe porady i dowiedz się, jak mieć naprawdę dobry seks.

WH 09/2015

Tagi: dobry seks | kobiecy orgazm | naturalne afrodyzjaki

Oceń artykuł:

2.30

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij