Women's Health poleca:

Co jeść, by mieć większą ochotę na seks?

Poleć ten artykuł:

Brak ochoty na seks nie musi oznaczać, że coś złego dzieje się w Twoim związku. Winna może być zła dieta. Spróbuj zacząć jeść produkty, które specjaliści uznali za podnoszące libido. Oto najbardziej przez nich polecane.

Jeśli zauważyłaś, że Twoje libido ostatnio nieco spadło, zajrzyj do lodówki i przypomnij sobie, co w ostatnich dniach jadłaś - być może na liście są produkty, które można nazwać antyafrodyzjakami: dużo cukru, smażone potrawy,  fasfoodowe jedzenie, nadmiar alkoholu... Oczywiste jest, że uczucie przepełnienia i ciężkości jest ostatnią rzeczą, która sprawia, ze czujesz się sexy. Niezupełnie o to nam jednak chodzi.

Oprócz przerzucenia się na zdrowsze jedzenie, warto przyjrzeć się kilku konkretnym produktom: podkręcą Twoje libido i sprawią, że poczujesz się bardziej seksowna niż kiedykolwiek wcześniej. Wypróbuje je, a zdecydowanie zechcesz wpisać je na stałe na swoją listę zakupów. Przejdź na kolejną stronę, poznaj produkty i zobacz, jak rośnie Twój apetyt na seks.

Tagi: udany seks | jak zwiększyć libido

Oceń artykuł:

3.20

Skomentuj (2)

mariola

przez ~mariola,
2016-09-19 10:53:06

U mojego męża niestety dieta nie przyniosła jakichś oszałamiających efektów, dlatego wybrał się do lekarza jak miał problemy z erekcją i dostał receptę na maxigrę go. Lek jest naprawdę świetny, bo zaczyna działać już po kilkunastu minutach, erekcja jest długotrwała i stuprocentowa. Więc nadal możemy się spontanicznie bawić w sypialni

Anka

przez ~Anka,
2016-08-02 21:24:05

Spróbujcie tradycyjnych, ziołowych sposobów. Działały dawniej, działają i teraz http://zielarka.info.pl/zwiekszanie-libido-czyli-ziolowe-afrodyzjaki/

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij