Women's Health poleca:

3 składniki udanego związku

Poleć ten artykuł:

WH przedstawia uniwersalny przepis na szczęśliwy związek. Nie potrzebujesz do tego poradników ani magicznych sztuczek – wystarczą 3 składniki, by poprawić relacje z partnerem. Dowiedz się, jak stworzyć udany związek.

Księgarskie półki uginają się od poradników, które rzekomo zawierają receptę na idealny związek. Możesz je kupować i czytać, ale po co? Wyniki brytyjskiego raportu The State of the UK's Relationships wskazują, że stworzenie udanego związku jest prostsze niż mogłoby się wydawać. Wystarczą trzy elementy: szczerość, komunikacja i zaangażowanie.

Sondaż przeprowadzono na ponad 5700 mieszkańcach Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej, których podzielono na różne grupy wiekowe. W sekcji poświęconej związkom badacze poprosili ludzi, by wybrali dwa najważniejsze czynniki wpływające na stworzenie udanego związku spośród sześciu proponowanych. Na liście znalazły się: zaangażowanie, szczerość, udane życie seksualne, wspólne zainteresowania, podobne osobowości i komunikacja.

Wszystkie z powyższych cech stanowią składnik udanego związku, jednak osoby z każdej grupy wiekowej za najistotniejsze uznali właśnie zaangażowanie, szczerość i komunikację. Chociaż osoby, które były w związku od niedawna, często wskazywały także na udane życie seksualne (być może dlatego, że seks na początkowym etapie związku zawsze jest nieziemski).

W wynikach badań nie ma nic szokującego. W końcu wszyscy stawiamy te cechy na piedestale, ale dobrze przypomnieć, że udany, szczęśliwy związek to nie jakiś święty Graal. Na dodatek istnieją proste sposoby, by Twoja relacja z partnerem opierała się na tych 3 zasadach. Przejdź n kolejną stronę i przekonaj się sama.

Tagi: udany związek

Oceń artykuł:

3.50

Skomentuj (1)

kiki

przez ~kiki,
2016-05-04 22:52:54

Pierdu...pierdu... można było wysilić się na artykuł bardziej zaawansowany... eeh

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij