Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Syndrom poniedziałku - jak go pokonać?

Pierwszy dzień po weekendzie nie musi być koszmarem. Zobacz, jak zmienić nastawienie i zamiast od niedzieli przejmować się zbliżającym się poniedziałkiem, pierwszego dnia nowego tygodnia wstawać z radością i energią.

syndrom poniedziałku fot. shutterstock.com

Nastrój

Poniedziałek jest do bani, bo w to uwierzyłaś. Przeprogramuj się. Stwórz jakąś nową poniedziałkową tradycję. Na przykład umawiasz się na pyszny (i trochę kaloryczny, ale w końcu to raz w tygodniu) lunch z przyjaciółką. Będziesz miała na co czekać i wstaniesz rano w lepszym nastroju. Na śniadanie zjedz szpinakowo-jarmużowe smoothie - zawiera magnez, potas i wapń, które uspokoją nerwy. Lub skorzystaj z któregoś z naszych pomysłów na zdrowe śniadanie.

Sen

Jesteś niewyspana: przez weekend zakłóciłaś swój rytm. Teraz przeżywasz coś w rodzaju jet-lagu. Nie śpij w weekendy więcej niż godzinę dłużej niż normalnie. A w poniedziałek, zaraz po przebudzeniu, rozsuń szeroko zasłony i wpuść do pokoju światło słoneczne: światło hamuje wydzielanie hormonu snu – melatoniny. Przy okazji poznaj też sposoby na zdrowy sen.

Odporność

Przegięłaś w weekend z czerwonym winem, a to powoduje obniżenie zdolności organizmu do walki z infekcjami. Ogranicz ilość drinków w ciągu jednego wieczoru do trzech, wypijanych mniej więcej co godzinę.

Serce

Na samą myśl o pracy odczuwasz stres. Możesz mieć podwyższone ciśnienie krwi, co jest jedną z przyczyn, dla których w poniedziałki odnotowuje się najwięcej zawałów serca. 5 minut ćwiczeń oddechowych Cię zrelaksuje.

Mięśnie

Wszystko Cię boli. W weekend, po całym tygodniu niećwiczenia, postanowiłaś dać sobie w kość. Zacznij dzień od jogi, a następnie wypij szklankę soku żurawinowego, który łagodzi stany zapalne.

WH 06/2017

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    JEDYNE ROZWIĄZANIE TO PAKIET DLA KOBIET!!! „PIĘKNE CIAŁO PRZY MINIMUM WYSIŁKU” ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl PAKIET DLA KOBIET  - INDYWIDUALNIE DOBRANE DLA CIEBIE I PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE: PLAN TRENINGOWY, DIETETYCZNY I SUPLEMENTACJA PRZYGOTOWANY SPECJALNIE DLA KOBIET.  ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl DZIĘKI NIEMU SPALASZ NIECHCIANY TŁUSZCZ, UJĘDRNIASZ BIUST ORAZ POŚLADKI. TWOJA SKÓRA STAJE SIĘ BŁYSZCZĄCA, POPRAWIASZ TAKŻE WYGLĄD SWOICH WŁOSÓW I PAZNOKCI. PAKIET DLA KOBIET CHARAKTERYZUJE SIĘ BARDZO DUŻĄ SKUTECZNOŚCIĄ. ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl ĆWICZENIA Z PAKIETU DLA KOBIET MOŻESZ WYKONYWAĆ W DOMU BEZ POTRZEBY CHODZENIA NA SIŁOWNIĘ GDYŻ NIE WYMAGAJĄ UŻYWANIA ŻADNYCH PRZYRZĄDÓW DO ĆWICZEŃ. ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl CO ZYSKUJESZ DZIĘKI PAKIETOWI DLA KOBIET?  - PIĘKNE I ZGRABNE CIAŁO! - PŁASKI BRZUSZEK! - JĘDRNE PIERSI I POŚLADKI! - ZDROWĄ I GŁADKĄ CERE! - LŚNIĄCE I ODŻYWIONE WŁOSY! - MŁODE I ATRAKCYJNE CIAŁO! - PODZIW WSZYSTKICH KOBIET I MĘŻCZYZN! -WIĘCEJ SIŁ I ENERGII DO DZIAŁANIA I CODZIENNYCH OBOWIĄZKÓW! - STAJESZ SIĘ ODPORNA NA CHOROBY! - TWOJE WYNIKI BADAŃ SĄ O WIELE LEPSZE! - LEPIEJ ŚPISZ! - LIKWIDUJESZ BÓLE PLECÓW! - WYDŁUŻASZ SWOJE ŻYCIE NAWET O 20 LAT! - MASZ LEPSZE SAMOPOCZUCIE! - WZRASTA TWOJA SAMOOCENA. JESTEŚ PEWNIEJSZA SIEBIE! ZAMÓW TERAZ NA STRONIE www.igortreneronline.pl
    LOVESPORT, 2017-09-15 22:23:53
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij