Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Piwnica i garaż: zadbaj o bezpieczeństwo w domu

Nie truj się we własnym domu! W końcu powinien być Twoją twierdzą. Niestety, okazuje się, że najczęściej szkodzą praktycznie niewidzialne substancje lotne, zarodki pleśni i bakterie. Podpowiadamy, jak oczyścić z niechcianych substancji garaż i piwnicę.

garaż, dom Nigdy nie zostawiaj włączonego silnika w zamkniętym garażu!

Jeżeli jesteś szczęśliwą posiadaczką garażu, zadbaj, by nie doszło w nim do żadnej tragedii. Statystyki wykazują, że najczęściej szkodzą nam praktycznie niewidzialne substancje lotne, zarodki pleśni i bakterie. A tych pełno w ciemnych i chłodnych garażach oraz piwnicach. Sprawdź poniżej, jak oczyścić przestrzeń.

Samochód

Jeśli masz garaż połączony z mieszkaniem, zadbaj o odpowiednie uszczelnienie drzwi – spaliny zawierają pół tablicy Mendelejewa, z czego znaczna część to substancje trujące.

I – chociaż tego chyba nie musimy wyjaśniać – nigdy nie zostawiaj włączonego silnika w zamkniętym garażu. To jeden ze skuteczniejszych sposobów nieplanowanego samobójstwa.

Ściany w kącie

W piwnicy często jest znacznie bardziej wilgotno niż na wyższych kondygnacjach, a to świetne warunki do rozwoju pleśni. To właśnie ona jest odpowiedzialna za charakterystyczny piwniczny zapach.

Jeśli odkryjesz plamy grzyba na ścianie, pozbądź się go, zmywając środkiem grzybobójczym. Oczywiście w gumowych rękawicach i maseczce na twarzy.

W Twoim domu nie tylko w garażu czy w piwnicy czają się niebezpieczeństwa. Pełna trujących toksyn i szkodliwych, alergennych substancji jest także twoja kuchnia, łazienka i salon. Żeby oddychać pełną piersią w mieszkaniu, najpierw sprawdź dom pod lupą WH.

Poznaj także 12 patentów na błysk, czyli nieoczywiste sposoby na sprzątanie.

WH 06/2016

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz zbudować wspaniałe i muskularne ciało ? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !
    ~Nikola, 2017-07-22 23:28:03
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij