Women's Health poleca:

Jak rzucić palenie i nie przytyć: 6 prostych patentów

Poleć ten artykuł:

Palenie papierosów już od dawna jest passé. Jednak jest pewna sprawa, która często hamuje naszą chęć rzucenia tego zgubnego nałogu: obawiamy się, że przytyjemy. Zobacz, jak skutecznie zapanować nad głodem.

Rzucenie palenia – jak i każdego innego nałogu – nie należy do najłatwiejszych i doskonale to rozumiemy. Jeśli chodzi o papierosy, to często obawiamy się dodatkowych kilogramów, które pojawiają się wraz z ostatnim dymkiem.

Dlaczego rzucenie palenia często kończy się przytyciem? Nikotyna zawarta w papierosach skutecznie tłumi apetyt, jednocześnie podkręcając nasz metabolizm, ale to nie wszystko. Okazuje się bowiem, że główną przyczyną przybierania na wadze po rzuceniu jest zastępowanie przerwy na papierosa – przerwą na jedzenie.

Jeśli więc masz już dość żółtych zębów, męczącej zadyszki, ziemistej cery i kasy wydawanej na papierosy, a od rzucenia powstrzymuje Cię tylko widmo dodatkowych kilogramów, możesz śmiało rozpocząć nowy etap w  życiu! Oto nasze skuteczne wskazówki, które pomogą Ci zapanować nad głodem (tym nikotynowym również). Przejdź na kolejną stronę i wypróbuj nasze patenty.

 

Tagi: jak rzucić palenie

Oceń artykuł:

3.20

Skomentuj (1)

Klaudkaa

przez ~Klaudkaa,
2016-05-23 09:22:52

Te rady są beznadziejne. Lanie wody i powtarzanie oklepanych tekstów byle by coś napisać. Ewidentnie osoba pisząca artykół nigdy nie rzucala palenia.

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij