Women's Health poleca:

Jak mieć więcej energii? 8 naturalnych sposobów

Poleć ten artykuł:

Jeśli już od rana jesteś zmęczona i nie masz energii, pora zacząć działać. Zrezygnuj z kolejnej kawy na rzecz naturalnych środków pobudzających. Poznaj 8 patentów, które szybko dodadzą Ci energii na cały dzień.

56% kobiet polega na kawie jako jedynym sposobie na pobudzenie się o poranku. Nic dziwnego, że z takim podejściem jesteśmy tylko coraz bardziej wykończone. Nie musimy przecież nieustannie pompować w siebie kofeiny, żeby mieć więcej energii od samego rana.

Wykorzystaj 8 zalecanych przez naszego eksperta, naturalnych sposobów na energetycznego kopa, za sprawą których zapomnisz o porannym kubku gestej jak smoła kawy.

1. Rozjaśnij się

„Światło jest naturalnym sposobem powiedzenia organizmowi, że pora się obudzić” – mówi dr Michael Terman. Zostaw odsłonięte zasłony w oknie albo ustaw włącznik światła tak, by uruchamiał się rano, udając tym samym wschód słońca, jeśli musisz wstać przed świtem. Trochę oszukasz swój organizm, ale on jeszcze Ci się za to odwdzięczy.

2. Wyskakuj z łóżka

Oprzyj się pokusie naciśnięcia na budziku guzika „drzemka” – tych kilka dodatkowych minut snu sprawi, że później będziesz czuła się odurzona. Będziesz w o wiele lepszym nastroju, jeśli zaraz po przebudzeniu błyskawicznie wyskoczysz spod kołdry. Nabierasz wtedy rozpędu na resztę poranka.

3. Ruszaj się

„Kiedy już tak dynamicznie zaczniesz, idź za ciosem i od razu wykonaj poranną jogę” – radzi trenerkaKimberly Kingsley. Odpowiednio dobrane ćwiczenia relaksują, a zarazem dają energetycznego kopa, który wystarcza aż do wieczora. Możesz też wykorzystać 6 pomysłów na trening w domu, sklepie i pracy.

Tagi: zdrowy sen | jak mieć więcej energii

Oceń artykuł:

2.60

Skomentuj (1)

PawelPT1000

przez ~PawelPT1000,
2016-09-26 17:07:51

Ostatnio czytałem o podbojach Dżyngis-Chan i jego roślinie która dodawała mu energii. Prawdopodobnie swoje podboje zawdzięcza właśnie temu korzeniowi. Dżyngis-Chan gwałcił codziennie po kilkadziesiąt kobiet. Było to wielkie obciążenie dla jego organizmu. Dodatkowo korzeń marala dawano koniom i dzięki czemu były wstanie pokonywać o wiele dłuższe dystanse. Podczas Olimpiady w Seulu w 1988 roku korzeń mara, służył Rosjanom jako „Legalny Doping”, dzięki któremu zdobyli większość medali. Zalecam zakupić sobie i brać przez dwa tygodnie. Interesuję się tym i pisze bloga mamenergie.pl na temat zwiększenia swoje poziomu energii. mamenergie.pl

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij