Women's Health poleca:

Zabiegi kosmetyczne: ujędrnianie skóry

Poleć ten artykuł:

Możesz szybko poprawić wygląd swojego ciała za pomocą specjalistycznych zabiegów. Mezoterapia, dermapen i laser to tylko niektóre z bezpiecznych dróg na skróty. Poznaj je wszystkie i na zawsze pożegnaj cellulit i rozstępy.

Zabiegi mogą poprawić jędrność skóry nawet o 80%. Utrzymasz ten stan, jeśli będziesz systematycznie ćwiczyć. Dlatego nie zapominaj o regularnym treningu siłowym oraz ćwiczeniach kardio.

Mezoterapia

Strzykawka z koktajlem witaminowym i kwasem hialuronowym to ostatni hit, jeśli chodzi o ujędrnianie skóry. Mezoterapia już jakiś czas temu przestała być zabiegiem tylko na twarz.

Dziewczyny chętnie ją stosują, aby szybko poprawić wygląd brzucha, pojędrnić opadające pośladki czy uda.  

Jak to działa?

1. Lekarz najpierw obejrzy Twoją skórę, by mieć pewność, że nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Guzy lub stany zapalne mogą go wykluczyć.

2. Zabieg nie jest zbyt bolesny, ale jeśli jesteś wrażliwa na ból, lekarz znieczuli Cię specjalną maścią. Potem w miejscu, które chcesz poprawić, zrobi serię wkłuć, aplikując kwas hialuronowy i koktajl witaminowy.

3. Jednym z najnowszych składników do ujędrniania jest StretchCare. Preparat ma w składzie dodatkowo aktywny składnik DMEA, który szybko wzmacnia poluzowane włókna kolagenowe. Zabieg napina skórę, wygładza i intensywnie nawilża. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

4. Sesja trwa około godziny i kosztuje od 300 zł. Powinno się ją powtórzyć po 2-3 tygodniach. Żeby osiągnąć najlepszy efekt, najlepiej zrobić około 4 zabiegów.

5. Zabieg nie wyszczupla, ale ujędrnia rozciągniętą skórę, np. po odchudzaniu. Dodatkowo mocno nawilża.  

Tagi: zabiegi kosmetyczne | ujędrnianie skóry | jak się pozbyć cellulitu | jak pozbyć się rozstępów

Oceń artykuł:

4.50

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij