Women's Health poleca:

Styl gwiazd: Twoja ikona mody

Poleć ten artykuł:

Ślepe podążanie za modą ma niewiele wspólnego z klasą. Bo tutaj kluczem do sukcesu jest zdefiniowanie własnego stylu. Lubisz ekstrawagancję i wygodę? A może wolisz dyskretną elegancję? Zobacz co nosi Rihanna, Alessandra Ambrosio i Robin Wright i zbuduj własne modowe "ja".

Hasło „znajdź swój styl” jest mniej więcej tak pomocne, jak facet w kuchni. Oczywiście, że ot tak nie da się stworzyć spójnej garderoby, która na dodatek będzie odpowiednia na różne okazje. Istnieje jednak sposób, by ułatwić sobie zadanie.

Pomyśl o kimś znanym, kogo styl lubisz i podziwiasz. Dobrze byłoby, gdybyście miały podobny typ urody. Po prostu znajdź swoją znaną modową bliźniaczkę i trzymaj się jej stylu – sztab stylistów kreujący każdy jej look dobiera najlepsze dla jej figury fasony oraz podkreślające urodę kolory.

Sprawdź, czy w swojej szafie masz rzeczy podobne do tych, które ona nosi. Podpatruj, na jakich elementach bazuje co sezon, a które akcesoria regularnie wymienia zgodnie z najnowszymi trendami. Pamiętaj tylko: nie przebieraj się i bądź sobą. Różowe futro Rihanny wygląda dobrze tylko na Rihannie..

Tagi: styl gwiazd | modne stylizacje

Oceń artykuł:

5.00

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij