Women's Health poleca:

Opaski fitness: forma 24/h

Poleć ten artykuł:

Opaski fitness nie będą za Ciebie ćwiczyć, ale na pewno pomogą Ci wymodelować smukłą sylwetkę i zmotywują do jeszcze bardziej aktywnego życia. Opisaliśmy sześć z nich. Poznaj ich wady i zalety i wybierz idealną dla siebie.

Trenujesz po godzinie 3 razy w tygodniu, więc z dużą dozą pewności nazywasz siebie kobietą aktywną. Problem w tym, że tydzień ma tych godzin 168, a to oznacza sporą szansę, że będziesz musiała z tym epitetem się pożegnać.

Chyba że zaczniesz aktywniej żyć: wybierać schody zamiast windy, wstawać regularnie od biurka i wysiadać z autobusu kilka przystanków wcześniej, aby resztę drogi do pracy pokonać spacerem itd. Fit opaski skutecznie Cię do tego zmotywują. Oto nasze propozycje.  

1. Fitbit Charge HR

Ta designerska opaska z dyskretnym wyświetlaczem może pochwalić się też świetną baterią – na jednym ładowaniu potrafi „wytrzymać” nawet 5 dni. Nie robi to na Tobie wrażenia? A ile razy w ostatnim tygodniu w ważnym momencie rozładował Ci się smartfon, bo zapomniałaś na noc podłączyć go do prądu? No właśnie.

Monitoruje całodobową aktywność i sama przełącza się w tryb treningu, rozpoznając po tętnie i Twoich ruchach, że nagle wskoczyłaś w tryb zwiększonej aktywności. Automatycznie (nie musisz tego pilnować) bezprzewodowo łączy się z telefonem, by przesłać kolejne statystyki.

Cena: 679 zł

2. Sony SmartBand Talk

Ma mikrofon i głośnik, więc możesz dzięki niej normalnie rozmawiać, nawet jeśli telefon zostawiłaś w sąsiednim pokoju. Monitoruje aktywność, ale nie rejestruje tętna. To świetny wybór, jeśli chcesz sprawdzić poziom dobowej aktywności, ale niestety nie nadaje się do rejestrowania treningów w klubie fi tness. Wielki plus za świetny wyświetlacz E-Ink.

Cena: 699 zł

3. Polar A360

W połączeniu z dedykowaną aplikacją Polar Flow to coś więcej niż monitor aktywności. Świetnie sprawdzi się podczas treningów – zaprogramowane przez Ciebie profile sportowe pomogą Ci ćwiczyć zgodnie z wcześniejszymi założeniami. Dokładnie mierzy puls z nadgarstka. Przed zakupem przymierz go na żywo, bo rozmiar S pasuje nawet na odrobinę większe nadgarstki. Łatwo zmienisz jego kolor.

Cena: 839 zł   

Sprawdź także, czy strój sportowy rzeczywiście pomaga w treningu.

Tagi: opaski fitness

Oceń artykuł:

0.00

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij