Women's Health poleca:

Modny makijaż: pomarańczowa szminka

Poleć ten artykuł:

Usta opłaca się podkreślać w każdym wieku. Intensywny akcent w postaci pomarańczowej szminki sprawi, że make-up będzie nowoczesny i uwodzicielski. To idealny makijaż dla dziewczyn, które uwielbiają zwracać na siebie uwagę.

Słowo od eksperta

Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny Sephory, szkoleniowiec marki

"Taki makijaż wymaga lekkiego i koniecznie rozświetlającego podkładu w kolorze skóry. Korektor również powinien być rozświetlający, nakładany na niedoskonałości. W Twojej kosmetyczce musi się też znaleźć róż. Pamiętaj jednak, że róż musi mieć odcień zbliżony do szminki, w przeciwnym razie twarz będzie „zbyt kolorowa”. Puder, którym wykończysz makijaż, powinien być transparentny lub – dla dziewczyn o jasnej cerze – porcelanowy"

Komu pasuje

Pamiętaj, że usta opłaca się podkreślać w każdym wieku. Młode dziewczyny wyglądają w takim makijażu bardzo stylowo, a starszym dodaje charakteru i… odmładza! Pod warunkiem że nie przesadzą z pozostałymi kolorami na twarzy. Bądź subtelna bez względu na to, ile pokazuje metryka.

Komu nie pasuje

Warunek konieczny to śnieżnobiałe zęby. Jeśli Twoje mają odcień żółty, pomarańczowa pomadka sprawi, że będą wyglądały na jeszcze bardziej żółte. Taki kolor szminki „podbija” wszelkie niedoskonałości, dlatego zrezygnuj z takiej pomadki, jeśli masz cerę naczynkową lub trądzik różowaty.

Tagi: pomarańczowa szminka | makijaż krok po kroku

Oceń artykuł:

3.20

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij