Women's Health poleca:

Modny makijaż: pastelowe kreski na powiekach

Poleć ten artykuł:

W tym sezonie warto postawić na mocne akcenty. Dzięki wyrazistej kredce do oczu będziesz wyglądała zmysłowo i modnie. Pastelowe kreski na powiekach to jeden z hitów tego sezonu. Na pewno pokochają je dziewczyny, które lubią eksperymentować i bawić się makijażem.

Słowo od eksperta

Julita Jaskółka, makijażystka i charakteryzatorka

"Kredka do oczu to podstawa – wybierz tę, która daje bardzo intensywny kolor. Do narysowania kreski możesz też użyć wygodnego eyelinera w formie flamastra. Podkład powinien być lekki, wodny lub formie delikatnego musu, który pozostanie na skórze niewidoczny. Korektor rozświetlający, a puder transparentny i dodatkowo ciemniejszy o 2-3 tony od koloru skóry"

Komu pasuje

Wybierając odcień kresek, kieruj się zasadą doboru odcieni, które kontrastują z tęczówką oka. I tak na przykład do zielonych oczu pasują niebieskie kreski, a do niebieskich – turkusowe. Brązowe oczy świetnie wyglądają z miętową kreską, a zielone z cytrynową.  

Komu nie pasuje

Zrezygnuj z makijażu, jeśli masz podpuchnięte oczy. Kolorowa kreska sprawi, że będą wyglądały na zbyt małe. Nie rób go również wtedy, gdy przesadzisz z opalenizną. Makijaż może wyglądać niezbyt stylowo, a mówiąc wprost – tandetnie.

 

Tagi: kredka do oczu | makijaż krok po kroku | makijaż oczu

Oceń artykuł:

4.10

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij