Women's Health poleca:

Loki i fale: 3 pomysły na fryzury

Poleć ten artykuł:

Po sezonach dominacji prostych włosów wreszcie nadeszła pora na luz i nieład. Chowamy prostownice na dno szuflad, układamy loki i fale i pozwalamy włosom poczuć lato. Zobacz, jak wykonać modne fryzury w zaciszu własnej łazienki.

Zmierzwione loki

Idealna wakacyjna fryzura: luz, wiatr we włosach i prawie zero zaangażowania, by ją wykonać.

Ujarzmij loki

1. Idealnymi produktami do wykonania szorstkich loków są te, które dają efekt matowych włosów, np. spray z solą morską. Wybierz taki, który dodatkowo mocno utrwali fryzurę.

2. Spryskaj włosy niewielką ilością produktu, następnie pochyl głowę do przodu i wysusz je kolistymi ruchami za pomocą dyfuzora.

3. Gdy włosy będą suche, nanieś jeszcze raz niewielką ilość sprayu i (już bez dyfuzora) delikatnie rozdmuchaj je strumieniem powietrza.

Skręć proste włosy

1. W tym przypadku użycie większej ilości produktu będzie zasadne. Sól morska powoduje tarcie włosa o włos, co nadaje fryzurze pożądaną szorstką strukturę.

2. Susz włosy we wszystkich kierunkach, również z głową w dół, mocno zaciskając podgrzane kosmyki w pięści. Po wysuszeniu spryskaj je jeszcze raz, ale już nie tak mocno, i zgniecione partie przypnij chaotycznie do głowy za pomocą wsuwek.

3. Pozostaw włosy w tej pozycji do całkowitego wyschnięcia, a następnie roztrzep fryzurę. 

Kosmetyki

1. KMS California Hairplay, spray z solą morską, 73 zł

2. Braun Satin Hair 5, suszarka, 200 zł

3. Inter Vion, wsuwki 20 szt., 2,49 zł

4. Kevin.Murphy Hair.Resort.Spray, 110 zł  

Masz zniszczone włosy? Dowiedz się, jaki jest twój typ włosów, aby prawidłowo o nie zadbać i zobacz, jak hollywoodzkie gwiazdy radzą sobie z tym problemem. Poznaliśmy sekret ich pięknych włosów.

Tagi: loki | fale | modne fryzury

Oceń artykuł:

4.30

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij