Women's Health poleca:

Jak zrobić makijaż na plażę?

Poleć ten artykuł:

Podobno Amerykanki nawet na plażę wychodzą w pełnym make-upie. Ich sprawa. My, Polki, wolimy luźniejsze podejście do tematu: uczymy się sprytnie ukrywać niedoskonałości i delikatnie podkreślać atuty. Zobacz, jak zrobić idealny makijaż na plażę i wyglądać pięknie nad wodą.

Jeśli wakacje wolisz spędzać, pluskając się bez przerwy w wodzie, pewnie wcale nie potrzebujesz make-upu. Za to fanki przesiadywania w nadmorskich barach przy drinku z palemką zazwyczaj nie widzą przeszkód w muśnięciu twarzy kolorowymi kosmetykami.

Jedno, co nas łączy: wszystkie chcemy wyglądać świetnie. A niewiele z nas czuje się pewnie, gdy ich twarz jest zupełnie saute. Podpowiadamy więc, jak subtelnie podkreślić urodę, by na plaży wyglądać po prostu bosko.  

Sprawdź także, jak dobrać strój kąpielowy do figury.

Twarz pełna blasku

Słońce i upał nie sprzyjają zachowaniu nieskazitelnej cery. Oczywiście podstawowym kosmetykiem na plaży powinien być krem z wysokim filtrem, jednak krem BB czy rozświetlacz również mogą rozwiązać urodowe problemy.

Czerwona twarz: tu sprawdzi się wodny podkład. Wybierz ten z dużą zawartością żółci, która zniweluje zaczerwienienia cery.

Wypryski i przebarwienia: najlepsze efekty da punktowo stosowany korektor rozświetlający, który możesz oprószyć pudrem brązującym.

Cera bez blasku: nałóż na policzki i skronie suchy rozświetlacz w pudrze – jego blask odwróci uwagę od mających tendencję do świecenia stref w okolicach czoła i nosa.  

Stworzyłyśmy dla Ciebie także listę 44 najlepszych kosmetyków na lato. Zobacz, jakie produkty do pielęgnacji warto mieć latem w kosmetyczce.

Tagi: jak zrobić makijaż | makijaż na plażę | makijaż na lato

Oceń artykuł:

5.00

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij