Women's Health na iPada i iPhone'a już dostępny!

WH teraz także
na Twoim iPadzie lub iPhonie!

Elektroniczne wydanie Women's Health czeka już na Ciebie w sklepie App Store! Od teraz możesz mieć każdy, przygotowany specjalnie na iPada i iPhone'a numer WH natychmiast, gdziekolwiek jesteś.

Pobierz aplikację WH teraz!

Podobnie jak tradycyjne wydanie, Women’s Health w wersji na tablety i smartfony z iOS jest od pierwszego do ostatniego ekranu napakowany informacjami, wskazówkami i patentami, które pomogą Ci czerpać z życia jeszcze więcej frajdy. Wykorzystując jednak możliwości, jakie dają te nowoczesne urządzenia, stworzyliśmy zupełnie nową jakość -  interaktywny i multimedialny magazyn nowej generacji.

Nie jest to zwykła kopia "papierowego" Women’s Health - każda strona magazynu została przeprojektowana i wzbogacona o nowe, atrakcyjne rozwiązania, abyś mogła czytać swój ulubiony miesięcznik na iPadzie lub iPhonie w maksymalnie komfortowy sposób. Układ stron jest dopasowany do urządzenia, na którym przeglądasz WH – inaczej wyświetla się na iPadzie, inaczej zaś na ekranie iPhone’a. Zdjęcia są odpowiednio dopasowane, a czcionka nigdy nie jest za mała i nigdy nie będziesz musiała powiększać tekstu, żeby móc swobodnie czytać. No i najważniejsze – będziesz mogła mieć WH zawsze przy sobie: bez problemu zabierzesz kilka numerów w podróż, swobodnie poszukasz podpowiedzi treningowych na siłowni, a gdy zabraknie Ci pomysłów na kolację, wyciągniesz przepis dosłownie z kieszeni. Również tam, gdzie nie ma zasięgu sieci. 

Możesz kupować pojedyncze numery, ale korzystniejsza jest subskrypcja. Roczna prenumerata wersji cyfrowej zapewnia Ci co najmniej 10 numerów w cenie 7 pojedynczych wydań. Oczywiście jeśli masz dwa urządzenia z iOS przypisane do jednego konta w AppStore – będziesz mogła w jednej cenie pobrać wydanie zarówno na iPada, jak i na iPhone’a

Przetestuj WH na swoim iPadzie lub iPhonie już teraz!