Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Okryj się zimą w modowym stylu

Chłodna jesień i zima to czas, w którym pragniemy okryć się czymś przyjemnym w dotyku i ciepłym, aby uchronić przed lodowatym powietrzem i wnikającą pod kurtki wilgocią. Odkryj z nami modne kurtki zimowe i inne rozgrzewające rozwiązania, które pomogą ci czuć się komfortowo na dworze.

Ciepło, cieplej, gorąco!

Pamiętaj, że jesienią i zimą doskwierają nam nie tylko temperatury, lecz w głównej mierze lodowaty wiatr i wilgotne powietrze, którego skutki odczuwalne są przez nas, niczym wbijające się w skórę mroźne szpilki. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio się ubrać i nie marznąć na dworze.

Wielu z nas wydaje się, że nałożenie na siebie grubych ubrań spowoduje lepszy komfort cieplny. Jednak często bywa, że to jakość okrycia decyduje o tym, czy odczuwamy chłód mocniej czy mniej.

Modne kurtki zimowe

Oczywiście najważniejszym elementem zimowego outfitu powinny być modne kurtki zimowe. To one bowiem dbają o utrzymanie odpowiedniej temperatury naszego ciała.

Oczywiście wybierając odzież wierzchnią zwróć uwagę, aby to, co kupujesz było zgodne z trendami i modne. Kurtki zimowe, które lansują obecnie projektanci to oczywiście rozmaite puchówki, sztuczne futra, wełniane i grube płaszcze, a także militarne parki.

Jednak nie tylko moda powinna decydować o naszym wyborze, a także jakość i materiały. Warto zwracać uwagę, z czego są uszyte nasze modne kurtki zimowe, aby faktycznie grzały, a nie jedynie zdobiły nasze ciała. Zwróć zatem uwagę na wiatroszczelność, nieprzemakalność, rodzaj ocieplenia, jego grubość i jakość, kaptur, szwy, oddychalność itd. Wszystkie te elementy mają wpływ na to, czy nasza skóra oddycha, czy się nie poci, czy wiatr i wilgoć nie przenikają do wnętrza kurtki, jak mocno utrzymuje ciepło itd.

Załóż na siebie koc

Chociaż wydawać się może, że koc to akcesorium stricte domowe, to z pewnością nie tej zimy. Jednym z najnowszych trendów są grube i duże szale, z grubych, mięsistych tkanin. Decydując się na taki szal musimy brać pod uwagę dobór kurtki. W takim wypadku lepiej, aby nie była zbyt gruba, gdyż sam szal da nam niezwykle dużo ciepła na klatce piersiowej i szyi.

Ten trend pozwala na dużą swobodę i zabawę. Modne kurtki zimowe można łączyć dowolnie z rozmaitymi kolorami i wzorami szali, uzyskując za każdym razem zgoła zupełnie inny efekt. Dzięki temu zakładając jedną kurtkę możemy stworzyć różne stylizacje od sportowych, przez coraz modniejszy smart casual, aż po dyskretną i klasyczną elegancję.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij