Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Kolagen w tabletkach – który najlepszy?

Powszechnie wiadomo, że kolagen to ważny budulec naszej skóry. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że wraz z wiekiem organizm wytwarza go coraz mniej. 

Noble Health

To z kolei może prowadzić do szybszego starzenia się skóry, ale też większej łamliwości paznokci i włosów. Żeby do tego nie dopuścić należy uzupełniać niedobory kolagenu, np. stosując kolagen w tabletkach. Dzięki temu skóra szybciej się regeneruje, staje się bardziej nawilżona, jędrna i sprężysta. Zmniejszeniu ulegają też widoczne oznaki starzenia, np. zmarszczki. Jaki kolagen wybrać, jeśli chcemy uzupełnić jego niedobory? Najlepiej ten pozyskiwany z ryb morskich, ponieważ działa najbardziej efektywnie, jest hipoalergiczny i dobrze wchłaniany. Dodatkowo warto zadbać, by był to kolagen typu I, bo to on występuje w skórze. Istotne jest również w jakiej postaci będziemy przyjmować kolagen. Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie kompleksowej kuracji kolagenowej w postaci kremów z kolagenem, które powierzchniowo zadbają o kondycję skóry oraz kolagen w tabletkach, który za zadanie ma wnikać we wszystkie komórki od wewnątrz. Wybierając preparat kolagenowy sprawdźmy również, czy jego działanie zostało potwierdzone rzetelnymi badaniami. Na rynku znajdziemy wiele produktów, które zawierają kolagen rybi w tabletkach. Jednak tylko Class A Collagen firmy Noble Health został przebadany i pozytywnie oceniony przez Collegium Medicum w Bydgoszczy.

Class A Collagen 90 tabletek 45,99 zł

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Od niedawna po facebooku latają reklamy kolagenu norweskiego, wg mojej farmaceutki skład bez porównania lepszy niż innych na rynku. Zaczynam kuracje i licze na efekty
  ~mika, 2016-10-28 17:09:56
 • avatar
  zgłoś
  'Według mnie najlepszy dla skóry i włosów
  ~Moni'q, 2016-10-14 13:19:26
 • avatar
  zgłoś
  uzywalam ich, rewelka
  ~baska, 2016-10-14 13:11:06
 • avatar
  zgłoś
  bardzo lubie kolagen!
  ~alka, 2016-10-14 13:09:33
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij