Women's Health poleca:

Orzechy i masło orzechowe: wpływ na zdrowie i urodę

Poleć ten artykuł:

Migdały, pistacje, fistaszki… – codzienna porcja orzechów to Twoja recepta na piękny wygląd, zdrowe serce i mnóstwo pozytywnej energii. Zastanawiasz się, jak być piękną? To sprawdź, dlaczego masło orzechowe góruje nad nutellą.

Dlaczego warto jeść orzechy i masło orzechowe

Aby mieć piękne, niespierzchnięte usta, Twój organizm stale musi zastępować stare komórki skóry nowymi. Sięgnij po orzechy. Zawarte w nich kwasy omega-3 pomagają regulować ten proces tak, że może się on odbywać przez cały czas.

25% o tyle przyspieszysz metabolizm i przemodelowanie sylwetki, jeżeli rekomendowaną, dzienną dawkę białka rozłożysz w miarę równo na wszystkie pięć posiłków.

Migdały natomiast eksplodują witaminą E – antyoksydantem wzmacniającym system odpornościowy, a masło migdałowe (podobnie jak orzechowe) uwodzi smakiem. Badania z Penn State w USA także każą stawiać na orzechy – już 40 g pistacji dziennie znacząco obniża nasze ciśnienie.

Powyższy fragment artykułu artykuł pochodzi z wydania specjalnego WH "Bądź piękna nago". Przejdź na kolejna stronę, by dowiedzieć się więcej!

 

Tagi: orzechy właściwości | masło orzechowe właściwości | przepis na zdrowie

Oceń artykuł:

2.30

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij