Women's Health poleca:

9 sposobów na odchudzanie dla zapracowanych

Poleć ten artykuł:

Jeśli tkwisz w pracy po 10 godzin dziennie, wracasz do domu wykończona i rzucasz się na lodówkę, to masz problem. Masz też nas, po to, żebyśmy pomogły Ci go rozwiązać. Zobacz, jak schudnąć pomimo natłoku obowiązków.

Być może Twój szef zdecydował, że przerwa obiadowa trwa za długo i teraz ledwie zdążysz przegryźć batonika w międzyczasie. Możliwe też, że spędzasz mnóstwo czasu, opiekując się swoim maluchem. Wszystko rozumiemy. W dzisiejszych czasach naprawdę trudno znaleźć czas na odpoczynek, życie goni swoim szaleńczym tempem i nim się zorientujesz, mija kolejny tydzień.

Niestety, kiedy dopada Cię stres z powodu napiętego grafiku i kiedy czujesz presję czasu, jedną z pierwszych rzeczy, która prawdopodobnie ucierpi, jest Twój plan diety. Kto miałby czas na gotowanie zdrowych posiłków i wypady do siłowni, skoro na co dzień jest tyle rzeczy do zrobienia? Weź głęboki oddech, zrelaksuj się i przeczytaj nasze 9 porad, dzięki którym udowodnisz sobie, że trzymanie się zdrowej diety, nawet w czasach wyścigu szczurów, jest możliwe.

Tagi: odchudzanie | praca | ćwiczenia | zdrowa dieta | błędy żywieniowe

Oceń artykuł:

3.90

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij