Women's Health poleca:

5 łatwych sposobów na odchudzanie

Poleć ten artykuł:

Jak schudnąć? W idealnym świecie sama rozmowa o Twoich planach pozbycia się zbędnych paru kilogramów wystarczyłaby, aby fałdki zniknęły bez śladu. W rzeczywistości trzeba włożyć w to trochę więcej wysiłku. Naprawdę trochę. Poznaj nasze sposoby na odchudzanie.

Najnowsze sondaże pokazują, że ponad 51% dorosłych ludzi ma nadzieję na zrzucenie kilku kilogramów. Zabawne jest jednak, że tylko połowa z nich przyznaje, że stara się robić cokolwiek, aby to marzenie urzeczywistnić.

Dobra, rozumiemy: rozpoczęcie wielkiego planu odchudzającego wydaje się okropnie czasochłonne i trudne. Ale wcale nie musi takie być. Wszystko, czego potrzebujesz, żeby zacząć, to poprawienie kilku drobnych, codziennych nawyków, które wciąż przeszkadzają Ci osiągnąć cel (czytaj: ciało Mirandy Kerr). Proszę bardzo: jak na talerzu podajemy Ci 5 banalnie prostych patentów odchudzających - na dobry początek zmiany stylu życia.

1. Zacznij dzień od płatków owsianych

Liczne badania dowodzą, że pomagają na długo zaspokoić głód – lepiej niż płatki wyprodukowane z jakichkolwiek innych zbóż. Zdaniem naukowców, odpowiada za to fakt, że owsianka jest dużo gęstsza, a przez to dostarcza Ci więcej sycącego błonnika. Jeśli nie przepadasz za jej smakiem, dodaj do miseczki owoce i miód.

2. Pozbądź się poczucia winy

Najnowsze badania pokazują, że obwinianie się po zjedzeniu czegoś, co wykracza poza zasady Twojej diety, może zniweczyć wcześniejsze Twoje wysiłki. Zamiast wzbudzania w sobie wyrzutów sumienia i wmawiania sobie, że właśnie wszystko poszło na marne, lepiej potraktuj taką sytuację jako swoje małe święto (albo nagrodę za dzielne trwanie przy planie pozbycia się nadwagi) – i nie czuj się już winna.

Tagi: sposoby na odchudzanie | zdrowe odchudzanie

Oceń artykuł:

3.00

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij