Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Womenshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowy WH już w kioskach!

Po spektakularnym sukcesie pierwszego numeru polskiej edycji Women’s Health, który sprzedał się w liczbie ponad 80 tys. egzemplarzy, z wielką radością oddajemy w Wasze ręce drugie wydanie naszego magazynu - tym razem z aktorką Katarzyną Maciąg na okładce. Sprawdź, dlaczego wierzymy, że ten numer zdecyduje się kupić jeszcze więcej polskich kobiet.
WH 2013-08-29

Drugi numer polskiego „Women’s Health”, od którego nasz magazyn staje się regularnym dwumiesięcznikiem i jest już dostępny w prenumeracie (szczegóły poniżej), już jutro znajdzie się na półkach kiosków, marketów, stacji benzynowych i wielu innych punktów sprzedaży prasy. Tym razem na 148 stronach WH piszemy między innymi:

- DOGOŃ SWÓJ CEL: Nie biegaj bez sensu. Zamień monotonny jogging na szybszy trening i w rekordowym czasie osiągaj widoczne efekty. Oto 4 sposoby na podkręcenie tempa biegu i spalanie kalorii.

wh_02_inside_01

 - DETOKS 24/24 H: Chcesz mieć więcej energii i ochoty do życia? Każdy chce. Z pomocą naukowców wybraliśmy produkty ze względu na ich skład chemiczny, a nie, jak zawsze, na ilość kalorii. To właśnie one pomogą Ci oczyścić organizm, nabrać sił i pobudzić zmysły. Gotowa na jedzeniowe katharsis? No to do dzieła!

wh_02_inside_07

- MOJA DROGA DO SIEBIE: Katarzyna Maciąg zawsze chciała być aktorką, ale brakowało jej wiary w siebie. Dlatego najpierw wybrała germanistykę. Kiedyś brała sobie do serca, co o niej mówią. Dziś „hejterskie” komentarze traktuje jak spam. Eksperymentowała z dietami, przeszła nawet na wegetarianizm. Dziś nie narzuca sobie ograniczeń, ale uważnie czyta etykiety na produktach. „Na każdym kroku staram się łapać zdrowy pion. To mnie uszczęśliwia” - mówi.

wh_02_inside_03

- THE BEST OF W TWOIM KOSZYKU: Dieta kobiety powinna być nieco inna niż dieta faceta. Potrzebujesz więcej żelaza i magnezu, a mniej białka i kalorii. Ale wystarczą tylko odpowiednio dobrane zakupy, byś miała pewność, że o siebie naprawdę dbasz. Oto 100 produktów, które dostarczą Ci wszystkiego, czego potrzebuje Twoje ciało każdego dnia.

wh_02_inside_06

- ZAPACH SŁOŃCA: Wakacje powoli za nami, a przed nami złota polska jesień. Niby też ładnie, ale to już nie to. Oto 5 kuchennych sposobów na przedłużenie lata. W roli głównej: pomidor.

wh_02_inside_02

- DOBRA NOC, CZYLI MILCZENIE OWIEC: Kobiety sypiają gorzej niż mężczyźni. Podczas gdy oni smacznie sobie chrapią, my zamiast spać, liczymy barany. Na szczęście sprawa nie jest beznadziejna. Sprawdź z WH fakty i naucz swoje ciało spać.

wh_02_inside_04

- CERA PEŁNA BLASKU: Wydaje się, że budowa rakiety kosmicznej była niegdyś mniej skomplikowana, niż obecnie stworzenie nowego podkładu. Zobacz, jak zmieniać kolory i rodzaje podkładów w zależności od stanu skóry, pory roku oraz okazji.

wh_02_inside_05

- GOŁA PRAWDA O WAS: Dziewczyny z Women's Health najechały zbrojnie facetów w redakcji MH, wzięły jeńców i kazały mówić całą prawdę. O seksie. Proszę bardzo.

wh_02_inside_08

Drugi, wrześniowo-październikowy numer „Women’s Health” został wydany w nakładzie ponad 120 tysięcy egzemplarzy i pozostanie w sprzedaży przez dwa miesiące.  Od tego momentu WH jest już dwumiesięcznikiem - kolejne, listopadowo-grudniowe wydanie trafi do kiosków pod koniec października.

Cena magazynu pozostaje niezmieniona - egzemplarz WH nadal kosztuje 7,99 zł. Można jednak zamówić także prenumeratę Women's Health - to nie tylko możliwość zakupu 6 numerów w cenie 5, ale również szansa otrzymania atrakcyjnego prezentu. Szczegóły na www.womenshealth.pl/prenumerata.

WH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij