Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Womenshealth.PL

PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Czytelniczki WH polecają program Get Slim Club

"Jest skuteczny i pomaga zrzucić zbędne kilogramy" – tak o programie Get Slim Club mówią nasze czytelniczki, które na 13 tygodni oddały się w ręce ekspertów z Get Slim Club. Teraz opisują swoje wrażenia i cieszą się piękną figurą, którą śmiało mogą się pochwalić podczas wakacyjnych wyjazdów.

WH 2015-08-14
Get Slim Club

Spośród wielu nadesłanych do naszej redakcji zgłoszeń do testu Get Slim Club zaprosiliśmy aż 100 czytelniczek. Wśród nich znalazły się zarówno młode mamy, studentki, zapracowane businesswoman jak i panie 50+. Wszystkie łączył jeden cel – chciały pozbyć się kilku dodatkowych kilogramów.

Walka o zgrabną sylwetkę i dobre samopoczucie nie należy do najłatwiejszych. Czasem dobre chęci nie wystarczą, potrzebna jest też profesjonalna pomoc. Członkostwo w Get Slim Club gwarantuje 13-tygodniową opiekę, w ramach której każda testerka otrzymuje szczegółowo rozpisany jadłospis na każdy dzień, 5-minutowe filmiki z ćwiczeniami, porady ekspertów – psychodietetyka, dietetyka, trenera personalnego i life coacha – oraz zwiększające efektywność treningów i diety – suplementy.

W trakcie programu nasze czytelniczki dostawały szczegółowe rozpisane jadłospisy zawierające listę zakupów na cały tydzień i pyszne przepisy na zdrowe dania. „Przede wszystkim otrzymywanie gotowego menu na każdy dzień uważam za strzał w dziesiątkę. Podczas moich dotychczasowych diet miałam problem z wytrwaniem głównie ze względu na uciążliwość wymyślania codziennego menu na własną rękę. W przypadku Get Slim Club ten problem ominęłam i mogłam się cieszyć pysznymi, gotowymi przepisami każdego dnia! Posiłki były naprawdę smaczne, a ja jestem... wybredna jeśli chodzi o jedzenie” – opisuje nam swoje wrażenia jedna z testerek.

Dziewczyny zwracały także uwagę na to, że ich domowe książki kulinarne znacznie się poszerzyły o zakładkę z daniami fit, bo chociaż program dobiegł końca – zdrowe przepisy zostały.

Nasze czytelniczki codziennie miały możliwość ćwiczenia z profesjonalnym trenerem, który zachęcał je do tabaty – intensywnego treningu interwałowego podkręcającego metabolizm i pomagającego szybko pozbyć się tkanki tłuszczowej. 31% pań dało z siebie wszystko i trenowało ostro każdego dnia, 57% – rezerwowało 2-3 razy w tygodniu czas na trening, natomiast 12% – ćwiczyło maksymalnie jeden raz w tygodniu.

Testerki miały okazję na własnej skórze przekonać się, że efektywny trening można wykonywać nie tylko na siłowni czy w osiedlowym fitness klubie. „Get Slim Club to bardzo ciekawa forma wsparcia w odchudzaniu bez wychodzenia z domu” – napisała jedna z dziewczyn. Ogółem czytelniczki WH proponowane treningi oceniły na czwórkę z plusem.

Przez cały okres trwania programu panie mogły także liczyć na pomoc ekspertów Get Slim Club – psychodietetyka, dietetyka, trenera personalnego i life coacha, którzy służyli im odpowiedzią na pytania i zachęcali do dalszej pracy.

Oprócz tego, członkostwo w Get Slim Club pozwoliło im poznać i wymienić się doświadczeniami z innymi, walczącymi o szczupłą sylwetkę, kobietami. „Fajnie, że było nas dużo i miałyśmy ze sobą kontakt, dzięki czemu otrzymywałam sporą dawkę motywacji” – zachwala jedna z pań. Dlaczego tego typu wsparcie jest tak ważne podczas odchudzania, wyjaśnia nam inna czytelniczka: "Wspólne przeżywanie programu dało dodatkową motywację. Wiedza, że inne uczestniczki programu Get Slim Club przeżywały to, co ja była motywująca i dodawała energii".

Prawie 95% naszych testerek stosowało się do wytycznych Get Slim Club, regularnie zażywając suplementy diety Noble Health, które jako dodatek do treningu i zdrowej diety, miały zwiększyć ich efektywność i sprawić, że panie raz na zawsze zapomną o efekcie jo-jo.

Okazuje się, że gra była warta świeczki, skoro, jak przyznają nasze czytelniczki, po zażywaniu suplemetów diety Noble Health aż 74% zauważyło spadek masy ciała, 63% – dodatkową energię, 59% – zmniejszenie apetytu i 60% – lepsze trawienie. "Naprawdę trzeba wiele wysiłku, żeby zobaczyć efekty i szczerze powiem, że wątpiłam w cały ten pomysł na dietę i suplementy. Teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że było warto i nie żałuję!" – napisała jedna z dziewczyn, a inna dodała: "Dzięki suplementom wyraźnie zauważyłam poprawę przemiany materii, brak chęci na słodycze (a to było moje uzależnienie) i więcej energii".

W programie chodziło o wyrobienie w sobie zdrowych nawyków i pokazanie, że zdrowy styl życia przynosi rezultaty w postaci lepszego samopoczucia i lepszej sylwetki. Wszystkie panie biorące udział w testowaniu Get Slim Club schudły! Jedne więcej (nawet 10 kg) inne mniej, ale zgodnie twierdziły, że członkostwo w programie to początek ich przemiany: "Zmieniłam swoje ciało i myślenie, jestem silniejsza i piękniejsza. Dziękuję!".

Test najlepiej podsumuje fakt, że aż 96 na 100 testerek poleciłoby Get Slim Club swojej przyjaciółce. "Chcesz na nowo odkryć siebie? Mieć ładną sylwetkę i doskonałe samopoczucie? Chcesz odzyskać kobiecość po ciąży? Ja spróbowałam i polecam udział w Get Slim Club na 100%!" – zachęca jedna z nich.

Chcesz zobaczyć efekty także u siebie? Wykorzystaj rabat 30% i przetestuj odchudzający program Get Slim Club. Wejdź na stronę Get Slim Club i wpisz kod WH15.

WH

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij