Women's Health poleca:

Ciekawostki urodowe WH: 03/2014

Poleć ten artykuł:

Jaki jest przepis na idealne brwi? Jakie są korzyści z jedzenia czerwonych owoców i warzyw? Jak dobrać typ szczoteczki maskary do rodzaju rzęs? Oto garść ciekawych informacji z dziedziny urody.

Idealne brwi

Dobrze wyregulowane brwi dodają twarzy wyrazu, powiększają oczy i ujmują lat. Nie powinny być za bardzo wyskubane – teraz „nosi się” brwi szersze. A co w sytuacji urodowej wpadki, gdy wyskubiesz pęsetą trochę za dużo włosków? Sprawdź nasze porady kosmetyczne na urodowe usterki.

Idealna brew powinna się zaczynać na przedłużeniu linii łączącej skrzydełko nosa z wewnętrznym kącikiem oka, a kończyć na przedłużeniu linii łączącej skrzydełko nosa z zewnętrznym kącikiem oka. Nadajemy jej kształt łuku załamującego się w 2/3 długości. Brwi możesz uporządkować za pomocą szczoteczki, na którą nakładasz odrobinę lakieru do włosów i wyczesujesz lekko do góry.

Patent WH:

56% kobiet powątpiewa w skuteczność kremów do twarzy. Zwiększysz tę pewność, trzymając się zasady, aby zużyć produkt na 4 tygodnie przed upływem daty jego ważności.

Tagi: ciekawostki urodowe | kosmetyki | uroda

Oceń artykuł:

3.40

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij