Women's Health poleca:

Ciekawostki o seksie WH: 05/2015

Poleć ten artykuł:

Jacy faceci mają większe skłonności do zdrady? Jak wygląda prawdziwe oblicze współczesnego mężczyzny? Dlaczego czasami dobrze, gdy nasz partner jest nie w humorze? Jaki mamy stosunek do filmów erotycznych? Odpowiedzi znajdziesz wśród ciekawostek dotyczących seksu.

Skłonność do zdrady

Jeśli Twój partner ostatnio nie staje na wysokości zadania, miej oczy szeroko otwarte. Jak bowiem wynika z badań opublikowanych w „Archieves of Sexual Behaviour”, mężczyźni niezadowoleni ze swoich poczynań częściej zdradzają.

„Osoby z problemami seksualnymi mają tendencję do szukania nowych partnerek, z którymi nie przeżyli jeszcze żadnych niepowodzeń miłosnych” – mówi dr Robin Milhausen,współautor badania. Dlatego jeśli zależy Ci na talentach Twojego ukochanego, powiedz mu o tym. Poznaj też anatomię zdrady i dowiedz się, dlaczego zdradzamy.

Produkcja własna

46% ankietowanych przyznało, że chciałoby (albo już to zrobiło!) nakręcić film erotyczny wspólnie ze swoim partnerem. Czemu nie? Tylko nie trzymaj filmów w telefonie, bo pliki mogą wyciec do chmury.

Tagi: seks | związki | ciekawostki o seksie

Oceń artykuł:

3.40

Skomentuj (0)

Women's Health poleca

Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca Women's Health poleca
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij